Потрійний-удар

300

9 грудня у Кропивницькому пройшов відкритий чемпіонат Кіровоградської області з хортингу в розділі «двобій». Команду Світловодщини представляли 22 спортсмени під керівництвом 6 тренерів, які цього дня також були задіяні у суддівстві змагань.

Офіційне відкриття змагань проводила наша команда з показових виступів. Хочеться відмітити виступ вихованця з особливими потребами Єдуарда Козаткова у розділі «форма», де він завоював золото та цінний подарунок. В цілому виступ пройшов вдало – команда Світловодщини виборола 6 золотих, 7 срібних та 3 бронзових нагороди.

16-17 грудня у Черкасах проходив Кубок України з хортингу серед дорослих у розділах «двобій», «форма» та «показовий виступ» та кубок Черкаської області з хортингу серед дітей 6-7років, молодших юнаків 8-9 років, юнаків 10-11 років, юнаків 12-13 років, кадетів та юніорів у розділах двобій, форма, показовий виступ та сутичка. Наші хортингісти завоювали Кубок України, 7 золотих медалей та звання Майстрів та кандидатів у майстри спорту України. У розділі двобій перемогу здобув Даниїл Трехманенко (майстер спорту), у показових виступах кращими були Євген Скоренцов, Анастасія Скоренцова, Данило Вакуєв (кандидату майстри спорту), Сергій Мусієнко (кандидату майстри спорту), Сергій Воробйов (майстер спорт) та Олександра Сергієнко (кандидату майстри спорту).

У Кубку Черкаської області у розділі двобій перемогу здобув Сергій Мусієнко, а у розділі сутичка кращим визнано Данила Вакуєва.

Спортсмени щиро дякують своїм спонсорам – Світловодській районній державній адмніністрації та сільгоспвиробникові Любові Замковій.

Володимир Мусієнко, директор КЗ КДЮСШ Світловодського району.

Поширити
"Вісті Світловодщини"