Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Світловодській районній державній адміністрації на 2017-2018 роки

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації відбудуться 01 лютого 2017 року в малій залі районного Будинку культури (м. Світловодськ, вул. Павлівська, буд.13, другий поверх). Початок зборів о 10.00.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації на 2017-2018 роки: АБРАМКІНА Катерина Василівна – член громадської організації “Іволга”; АРТЕМЧУК Тетяна Володимирівна – секретар  діючої громадської ради при районній державній адміністрації; БУРЛАКА Віктор Панасович – голова Світловодської районної організації товариства меліораторів та водогосподарників України, член діючої громадської ради при районній державній адміністрації; ВОЛКОВ Сергій Васильович – член міськрайонного клубу воїнів-інтернаціоналістів “Перевал” Української спілки ветеранів Афганістану; МЕЛЬНИЧИК Стефан Михайлович – голова районної профспілкової організації працівників АПК, член діючої громадської ради при районній державній адміністрації; ПОХІЛОВ Володимир Олексійович – заступник голови районної  державної адміністрації; СКОРЕНЦОВ Анатолій Михайлович – член громадської організації “Світловодська Федерація Хортингу”.

Громадська рада при районній державній адміністрації, як колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється відповідно постанови Кабінету  Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року №234 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року №976 і від 03 листопада 2010 року №996”, для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих  відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органі в державної влади Ради Автономної республіки Крим та місцевого самоврядування Членство в громадській раді є індивідуальним і припиняється на підставі рішення громадської ради у разі обрання члена громадської ради народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад або призначення на посаду в органі державної влади, органі влади Автономної Республіки Крим, органі місцевого самоврядування.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу  інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються: рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради, посвідчене печаткою (за наявності); біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС; контактної інформації; копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій; витяг із статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; інформація про отримання ІГС, як володільця бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним працівник а на обробку його персональних даних; інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання  ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування  про  них  громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі коли, ІГС працює менше року, за період діяльності. Відомості про місце знаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.

Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації в рубриці “Сприяння  розвитку громадянського суспільства”.

Документи приймаються ініціативною групою до 01 січня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, буд.14, 3-ій поверх, каб.No8  з 8.00 до 17.00.

За більш детальною інформацією прохання звертатись за тел. 2-27-52, або на офіційний сайт районної державної адміністрації (www.sv.kr-admin.gov.ua).

Поширити
"Вісті Світловодщини"