ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території частини кварталу території для розвитку підприємства на території Павлівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області за межами населеного пункту» з метою врахування громадських інтересів

417
трезуб

На виконання розпорядження голови Світловодської районної державної адміністрації № 231-р від 03 липня 2017 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини кварталу товариству з обмеженою відповідальністю «Автогазсервіс»», відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою урахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові території Світловодського району з 18 вересня 2017 року оприлюднюються матеріали проекту «Детальний план території частини кварталу території для розвитку підприємства на території Павлівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області за межами населеного пункту». Загальна площа земельної ділянки орієнтовно 1,5 га.

Розробник проекту: Фізична особа-підприємець Хавер Валентина Григорівна (Ідентифікаційний номер 1791308702).

Замовник проекту: Світловодська районна державна адміністрація, місцезнаходження за адресою: вул. Героїв України, 14, м.Світловодськ, Кіровоградська область.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Світловодської районної державної адміністрації Шаповал Марина Іванівна.

Мета проекту містобудівної документації: визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об’єкта будівництва; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Забудова обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами.

При розробці даного проекту: прийнятий комплексний підхід до благоустрою території, з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля; передбачене застосування сучасних прогресивних та ефективних технологій у сфері благоустрою; розроблені заходи з підготовки території до забудови, виконання робіт з інженерного захисту, розчищення та озеленення території.

З текстовою та графічною частинами проекту «Детальний план території частини кварталу території Павлівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області, за межами населеного пункту» можна ознайомитись з 17.09.2017 року до 17.10.2017 року на офіційному сайті Світловодської районної державної адміністрації sv.kr-admin.gov.ua рубрика – «Новини», у відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Світловодської районної державної адміністрації за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, ІІІ пов., каб. 5.

Відповідно до частини шостої статті 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що надійшли після встановленого строку залишаться без розгляду.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції та зауваження слід подавати до Світловодської районної державної адміністрації за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, тел. (05236) 2-17-65.

Терміни подання пропозицій: з 17.09.2017 року до 17.10.2017 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 17.10.2017 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детальний план території частини кварталу території для розвитку підприємства на території Павлівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області за межами населеного пункту», яка буде проведена 18.10.2017 року о 10.00 годині в адмінбудівлі за адресою: м. Світловодськ вул. Героїв України, 14, 5 каб., ІІІ пов.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подаються під час проведення громадських слухань, а саме до 17 жовтня 2017 року включно.

Юрій Роздоба, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Світловодської РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"