Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

трезуб

На виконання Закону України «Про оренду державного та комунального майна» щодо приведення питань орендних відносин у відповідність з чинними законодавчими актами України та підвищив ефективність використання майна спільної власності територіальних громад району та знаходяться на балансі, підприємств, установ, закладів, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян оприлюднюється проект рішення сесії Світловодської районної ради «Про затверд­ження Порядку проведення конкурсу на право оренди об’єкт спільної власності територіальних громад району».

У зв’язку із змінами вимог чинного законодавства щодо оренди майна, виник­ла потреба у розробці та затвердженні Порядку проведення конкурсу на право оренди об’єктів спільної власності територіальних громад району у частині врегулювання організаційних та правових відносин між орендодавцем, орендарями та користувачами об’єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебувають в управлінні районної ради, а також створити прозору систем; прийняття рішень щодо передачі в оренду майна переможцям конкурсу. Крім того, прий­няття зазначеного Порядку додатково забезпечить можливість оскарження не­законних дій з боку осіб, уповноважених на вчиненню відповідних повноважень.
Проект разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Світловодської районної ради (http://svitlovodsk-rada.org.ua/) та офіційній сторінці Світловодської районної державної адміністрації (http:/sv.kr-admin.gov.ua/) розділ «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження приймаються в у письмовому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: 27500, м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14., 3-й поверх, каб. №5; тел./факс. (05236) 2-14-25; електронна адреса: arhitektura-ukg@ukr.net.

Відділ державної реєстрації та надання адміністративних послуг

управління економічного розвитку і торгівлі РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"