Позитивні емоції від депутата Олега Медяника

Олег Медяник та Сергій Могильний вітають великоскельовчан із Днем незалежності України та Днем села.

У Нагірному на Спаса

Цього року село на мальовничих берегах Кременчуцького водосховища – Нагірне – відзначило свою чергову річницю, яка збіглася зі святкуванням християнського свята Преображення Господнього. Святковий захід відкрила бібліотекар Нагірнянської бібліотеки Валентина Стеценко. Звертаючись до односельців з вітальною промовою, пані Валентина, члени великої родини якої виступали на сцені серед інших самодіяльних артистів, висловила слова вдячності керівництву Світловодського району та депутатам районної ради, серед яких відзначила і керівника ТМ «Світ Сир» Олега Медяника. Вона також висловила вдячність присутнім спонсорам свята, підприємцям, які здійснюють свою діяльність на території Великоандрусівської ОТГ і поповнюють її бюджет, створюють робочі місця і ніколи не забувають про сільську громаду. Так, цьогоріч Олег Медяник та інші спонсори підтримали свято, що дозволило яскраво і весело його відзначити.

Олег Медяник та Сергій Могильний вітають великоскельовчан із Днем незалежності України та Днем села.
Олег Медяник та Сергій Могильний вітають великоскельовчан із Днем незалежності України та Днем села.

 

– Свято села вдалося! І нехай готували його не досвідчені професіонали, та це й не важливо, коли душевна, радісна атмосфера наповнила округу. І мені дуже приємно від того, що і я до цього яскравого дійства маю свою невеличку причетність, – поділився своїми враженнями наприкінці свята Олег Медяник.

До слова, цього ж самого дня у Кропивницькому на площі Богдана Хмельницького проходив ярмарок продуктів харчування, приурочений до Дня незалежності України. Серед 46-ти виробників Кіровоградської області неабияким попитом користувалася продукція з винятково натуральних складників торговельної марки «Світ-Сир», засновником якої є Олег Григорович Медяник. Фета, бринза, моцарела, сири для смаження та грилю, вершкове масло, а також новинка для справжніх «сирних» гурманів – «Крем-сир» – всі ці вироби відвідувачі ярмарку мали змогу придбати за досить низькою ціною. Як зазначили представники ТМ «Світ-Сир», відкомандировані до Кропивницького, під кінець ярмарку полиці їхнього павільйону практично спорожніли – їхні сири пішли, як-то кажуть, на ура.

Відзначили не тільки День незалежності

Відзначення дня села у Великій Скельовій та Озерах поєднали зі святкуванням Дня незалежності України. Першою своє свято почала відзначати Велика Скельова. Керівництво району свою повагу до сільських жителів засвідчило присутністю на святкуваннях заступника голови районної державної адміністрації Сергія Орленка і голови районної ради Романа Домбровського. Також, на запрошення сільських голів Великої Скельової і Озер Сергія Могильного та Віталія Федоруса взяти участь в урочистостях радо відгукнувся і Олег Медяник. Між іншим, натуральні сири, вироблені ТМ «Світ-Сирі», цього дня прикрашали щедрі святкові столи в обох селах. Та спочатку були урочисті вітальні промови почесних гостей і місцевих мешканців і, звісно, святкові концерти, підготовлені місцевими аматорами сцени.

Аби наступні урочисті події були більш видовищними, Олег Григорович передав для потреб творчого колективу Великоскельовського Будинку культури комплект концертних спідниць. Аматорам сцени Озерського Будинку культури він вручив сертифікат на придбання світломузичного обладнання.

Після урочистостей Олег Медяник, ділячись своїми враженнями від проведених свят, висловив переконання в тому, що села району неодмінно стануть перспективними і комфортними для життя. Так, за словами Олега Григоровича, за сприяння народного депутата Олеся Довгого невдовзі у Великій Скельовій гостинно відчинить свої двері новий дитячий садочок. А в Озерах, завдяки сприянню нашого народного депутата, вже введено в експлуатацію водогін, який забезпечив селян питною водою.

Як добрий знак у підтвердження цих слів стала присутність на урочистостях в Озерах настоятеля Свято-Преображенського храму архімандрита Серафима, який нещодавно освятив два уклінні хрести на в’їзді в Озера. До речі, благословив архімандрит на доброчинне встановлення цих хрестів саме Олега Медяника. Також, за допомоги Олега Григоровича, встановлення такого хреста (з освяченням) незабаром відбудеться і у Таловій Балці Озерської сільської ради.

День знань у Подорожньому та Озерах

У перший вересневий ранок приміщення загальноосвітніх шкіл нашого району наповнились веселими, дзвінкими голосами школярів – прийшло свято – День знань! В усіх навчальних закладах відбулися традиційні урочисті лінійки. Олег Медяник також долучився до цієї святкової події та привітав колективи Озерського і Подорожненського НВК з початком нового навчального року. З нагоди цього свята він вручив подарунки: Озерському НВК презентував лампи зовнішнього освітлення з датчиками руху для контролю за територією школи в нічний час, а Подорожненсь­кому НВК – Wi-Fi роутер для забезпечення роботи Інтернету; набір ксероксного паперу (5 упаковок) та сертифікат на заправку картриджу для шкільного принтеру. Не обійшлося і без продукції ТМ «Світ-сир» до святкового столу.

Назар Стодоля.