«Прапор наш, як літо, в сонці майорить: по долині – жито, по горі блакить».

23 серпня Світловодщина відзначила День Прапора та День незалежності України. Святкування розпочалося у Великоскельовській громаді. Перед початком роботи Державний Прапор України замайорів на найвищій у Світловодському районі щоглі – біля управління каналів річки Інгулець.
На церемонії підняття був присутній колишній голова Світловодської районної державної адміністрації Серій Твердовський. Вітаючи працівників управління, він зазначив, що ці два державні свята – найважливіші для кожного справжнього громадянина нашої держави.
– Спостерігаючи, як по щоглі підіймається прапор України, розправляючи своє блакитно-жовте крило, в душі зростає гордість за нашу молоду, нескорену державу. Я щиро вірю в розквіт України, переконаний у її економічному зростанні, впевнений: на нашій землі скоро запанує мир, і розпочнеться нова сторінка її історії, де Україна постане розвиненою державою в спільноті провідних країн Європи та Світу. Бажаю всім добра, достатку і наснаги пройти складний, але необхідний шлях становлення нашої Батьківщини – незалежної і заможної, – сказав Сергій Твердовський, спілкуючись із працівниками УКРІ.
На церемонії підняття Державного Прапора до присутніх звернувся представник інженерного складу управління Віктор Бурлака. Він щиро привітав своїх колег із визначними державними святами, побажав усім миру, добробуту в кожній родині і процвітання нашій державі.
Право підняти Державний Прапор України Віктор Панасович надав ветерану праці Миколі Жеглатому, а також Олені Василенко та Олені Скічко.
Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"