Працівники Національної поліції України відзначили своє професійне свято

З 2015 року в Україні 4 липня святкують День Національної поліції. Таким чином відзначено день, коли Президент підписав новий Закон України «Про Національну поліцію».
З нагоди свого професійного свята особовий склад Світловодського відділу поліції приймав вітання від Велико­андрусівського сільського голови Аріфа Різаєва та заступниці Світловодського міського голови з питань виконавчих органів ради з гуманітарних питань Юлії Орлової. Представники двох територіальних громад, які обслуговує Світловодський відділ поліції, відзначили окремих його працівників грамотами та подяками за високі показники службової діяльності та з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України.
Своїх колег із професійним святом також привітав начальник Світловодського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Андрій Гулий.
В цей день поліцейських Кіровоградщини привітали голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна та голова обласної ради Сергій Шульга.
Світлана Калугіна.
Фото svgr.gov.ua