Працює школа молодого вчителя

Має значення тільки те знання, яке використовується на практиці. Гордон Драйден.

481

Саме такі знання і незабутні враження отримують слухачі школи молодого вчителя «Надія» під керівництвом методиста КЗ «Світловодський РМК» Ніни Рябчун.

Чергове засідання школи відбулося 21 листопада на базі КЗ «Глинське НВО». Молодих спеціалістів та методистів РМК гостинно зустрічали вчителі та учні школи на чолі з директором НВО Юрієм Москаленком.

Презентуючи свій навчальний заклад, Юрій Москаленко розповів про останні події із шкільного життя, з якими присутні мали змогу познайомитися на оновленому сайті закладу.

У цьому навчальному році школа молодого вчителя поповнилася шістьма новими слухачами. Тренінг «Знайомство молодих спеціалістів», який проводила вчитель початкових класів Марина Дементій, допоміг кожному відчути себе частиною дружного колективу.

Методист РМК Ніна Рябчун надала цінні поради і настанови щодо подальшої роботи, де слухачі мали змогу скористатися щойно отриманими знаннями у практичному модулі засідання.

До своєї творчої майстерні молодих спеціалістів запросили вчителі КЗ «Глинське НВО», які мали змогу обрати урок відповідно до своєї спеціальності. Досвідчені наставники підготували для молодих колег 12 відкритих уроків, які вражали рівнем підготовки та доцільністю використання інноваційних технологій. Після роботи у творчій майстерні молоді спеціалісти мали змогу отримати індивідуальні консультації і познайомитися із досвідом роботи вчителів-наставників. Поділилися досвідом з молоддю і методисти РМК. Юлія Орлова познайомила присутніх зі STEM-освітою та її зв’язком із сучасними підходами до впровадження концепції «Нової української школи». Тренінг, який підготували методисти РМК, головний спеціаліст і педагогічний колектив Глинського НВО, став справжнім сюрпризом для молодих спеціалістів. Цікавий квест зі зміною локацій лише підтвердив слова «Творчості, як і будь-якої діяльності, можна навчитися». Самовдосконалення і самоосвіта є рушійною силою професійного розвитку педагога, а безмежна творчість вчителя є запорукою успіху будь-яких починань і нововведень.

Засідання дало молодим спеціалістам не тільки теоретичну базу для саморозвитку, а й нових друзів, кваліфікованих наставників, впевненість у собі, у своїх творчих силах, зміцнило віру в те, що цілеспрямованій людині підкоряються будь-які вершини. Саме за ці незабутні емоції ми дякуємо методистам КЗ «Світловодський РМК», педагогічному колективу КЗ «Глинське НВО» та районній організації профспілки!

Ірина Кошулька, вчитель зарубіжної літератури Федірківського НВК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"