Про безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ

231

У Світловодській Центральній районній лікарні з’явилося 150 тестів для експрес-діагностики. Це стало можливим завдяки Проекту HealthLink – «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині», над реалізацією якого працює Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
«Вісті Світловодщини» неодноразово писала про роботу організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».
Світловодська районна лікарня стала однією із восьми пілотних закладів охорони здоров’я на Кіровоградщині, де реалізується проект HealthLink. Метою проекту є покращити доступ людей, які живуть з ВІЛ, та представників ключових груп ризику щодо інфікування ВІЛ до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ, наблизити допомогу до пацієнта.
Тож жителі Світловодська та Світловодського району, за бажання, зможуть безкоштовно і анонімно пройти тестування на ВІЛ та дізнатися про свій статус. Для цього необхідно лише звернутися у поліклініку Світловодської ЦРЛ за адресою: м. Світловодськ, каб. 80; час роботи – щоденно, крім вихідних, з 9:00 до 14:00.

                                      За інформацією Галини Талалаєвої, районного інфекціоніста Світловодської ЦРЛ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"