Про підсумки роботи зі зверненнями громадян протягом і кварталу 2017 року

393

Протягом І кварталу 2017 року до Світловодської районної державної адміністрації надійшло 135 звернень, з них 48 звернень надійшло поштою, 6 за допомогою засобів телефонного зв’язку, 7 через уповноважену особу, 1 через обласну державну адміністрацію, 30 через Урядову гарячу лінію, 32 через “гарячу лінію” голови облдержадміністрації.
8 громадян побувало на особистих та особистих виїзних прийомах у керівництва районної державної адміністрації.
Основну частину звернень, як і в попередні роки, становили індивідуальні – 126, колективних звернень надійшло 8, анонімних звернень – 1. За видами звернень надійшло
131 заява, 4 скарги. За статтю авторів 50 звернень надійшло від чоловіків, 84 – від жінок.
Усього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації звернулося 260 осіб. Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців сіл Великоандрусівської ОТГ (36 звернень), Павлівської сільської ради (14 звернень), м. Світловодська (15 звернень), найменша – від жителів сіл Захарівської (4 звернення), Федірківської (3 звернення) та Іванівської (2 звернення) сільських рад.
За результатами аналізу актуальності та гостроти проблем, що цікавлять населення району, виявлено, що найбільшою у загальній кількості звернень, як і в попередні роки, залишається частка питань аграрної політики і земельних відносин (48 звернень), соціального захисту (31 звернення), транспорту і зв’язку (15), комунального господарства (8) та освіти(5).
З усіх звернень, що надійшли протягом І кварталу 2017 року, 73 вирішено позитивно, 43 роз’яснено, 3 направлено за належністю, 16 знаходяться у стадії розгляду, фактів відмови у розгляді не було.
Окрім того, протягом звітного періоду від громадян надійшло 4 запити на публічну інформацію.
Світловодська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування продовжують спільну роботу для розвитку району та вживають для цього усі можливі заходи. У разі виникнення будь – яких питань, які належать до компетенції районної державної адміністрації, Ви завжди можете звернутися до нас письмово, на особистому прийомі керівництва, направити своє звернення електронною поштою на адресу inbox1@sv.kr-admin.gov.ua або зателефонувати на “телефон довіри” 2-43-84 чи на гарячу лінію керівництва районної державної адміністрації. Графіки роботи «гарячих ліній», а також особистих та виїзних прийомів керівництва районної державної адміністрації щомісяця друкуються у газеті «Вісті Світловодщини» та оприлюднюються на сайті.

Людмила, Горбачова, головний спеціаліст сектору контролю відділу організаційної роботи, зв’язків з громадськістю та контролю апарату РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"