Про підсумки роботи зі зверненнями громадян протягом січня-вересня 2017 року

Протягом січня-вересня 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 486 звернень, з них 173 звернення надійшло поштою, 15 – за допомогою засобів телефонного зв’язку, 22 – через уповноважену особу, 20 – через обласну державну адміністрацію, 143 – через «Урядову гарячу лінію», 76 – через «гарячу лінію» голови облдержадміністрації. 30 громадян побувало на особистих та особистих виїзних прийомах у керівництва районної державної адміністрації.

346
Звернення громадян

Звернення громадян

Основну частину звернень, як і в попередні роки, становили індивідуальні – 449, колективних звернень надійшло 33, анонімних звернень – 4. За типом звернень: 207 листів, 276 усних звернень, 3 електронних. За видами звернень надійшло 471 заява, 15 скарг. За статтю авторів 181 звернення надійшло від чоловіків, 294 – від жінок.

Усього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації звернулося 1064 особи. Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців сіл Великоандрусівської ОТГ (144 звернення), з-поза меж Світловодського району (70 звернень), м. Світловодська (62 звернення), найменша – від жителів сіл Захарівської (18 звернень), Миронівської (11 звернень) та Іванівської (5 звернень) сільських рад.

За результатами аналізу актуальності та гостроти проблем, що цікавлять населення району, виявлено, що найбільшою у загальній кількості звернень, як і в попередні роки, залишається частка питань аграрної політики і земельних відносин (164 звернення), соціального захисту (116 звернень), освіти (40 звернень), комунального господарства та транспорту і зв’язку (по 33 звернення).

З усіх звернень, що надійшли протягом січня-вересня 2017 року, 206 вирішено позитивно, 222 роз’яснено, 19 направлено за належністю, 39 знаходяться у стадії розгляду. Фактів відмови у розгляді звернень не було.

Окрім того, протягом звітного періоду від громадян надійшло 20 запитів на пуб­лічну інформацію.

Світловодська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування продовжують спільну роботу для розвитку району та вживають для цього усі можливі заходи. У разі виникнення будь-яких питань, які належать до компетенції районної державної адмі­ністрації, ви завжди можете звернутися до нас письмово, на особистому прийомі керівництва, направити своє звернення електронною поштою на адресу inbox1@sv.kr-admin.gov.ua або зателефонувати на «телефон довіри» 2-43-84 чи на гарячу лінію керівництва районної державної адміністрації.
Графіки роботи «гарячих ліній», а також особистих та виїзних прийомів керівництва районної державної адміністрації щомісяця друкуються у газеті «Вісті Світловодщини» та оприлюднюються на сайті.

Людмила Горбачова, головний спеціаліст сектору контролю відділу організаційної роботи, зв’язків з громадськістю та контролю апарату РДА.