ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ

Звернення громадян

Протягом січня-вересня 2018 року до Світловодської районної державної адміністрації надійшло 483 звернення, з них 125 звернень надійшло поштою, 17 – за допомогою засобів телефонного зв’язку, 27 – через уповноважену особу, 17 – через обласну державну адміністрацію, 128 – через Урядову гарячу лінію, 72 – через «гарячу лінію» голови облдержадміністрації. 95 громадян побувало на особистих та особистих виїзних прийомах у керівництва районної державної адміністрації.

Основну частину звернень, як і в попередні роки, становили індивідуальні – 462, колективних звернень надійшло 20, анонімних – 1. За типом звернень: 168 листів, 313 усних звернень, 2 електронних. За видами звернень надійшло 462 заяви, 18 скарг, 3 пропозиції. За статтю авторів 165 звернень надійшло від чоловіків, 308– від жінок.

Усього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації звернулося 657 осіб. Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців сіл Великоандрусівської ОТГ (84 звернення), м. Світловодська (77 звернень), з-поза меж Світловодського району (65 звернень), найменша – від жителів сіл Захарівської (11 звернень), Миронівської (6 звернень) та Іванівської (4 звернення) сільських рад.

За результатами аналізу актуальності та гостроти проблем, що цікавлять населення району, виявлено, що найбільшою у загальній кількості звернень, як і в попередні роки, залишається частка питань аграрної політики і земельних відносин (158 звернень), соціального захисту (117 звернень), транспорту і зв’язку (44), комунального господарства (42), охорони здоров’я (23) та освіти (20).

З усіх звернень, що надійшли протягом січня-вересня 2018 року, 172 вирішено позитивно, на 266 надані роз’яснення, 17 направлено за належністю, 28 знаходяться у стадії розгляду. Фактів відмови у розгляді не було.

Окрім того, протягом звітного періоду від громадян надійшло 24 запита на публічну інформацію.

Світловодська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування продовжують спільну роботу для розвитку району та вживають для цього усі можливі заходи. У разі виникнення будь-яких питань, які належать до компетенції районної державної адміністрації, ви завжди можете звернутися письмово, на особистому прийомі керівництва, направити своє звернення електронною поштою на адресу inbox1@sv.kr-admin.gov.ua або зателефонувати на гарячу лінію керівництва районної державної адміністрації за номером телефону 7-35-85.

Графіки роботи «гарячих ліній», а також особистих та виїзних прийомів керівництва районної державної адміністрації щомісяця друкуються у газеті «Вісті Світловодщини» та оприлюднюються на сайті.

Людмила ГОРБАЧОВА, головний спеціаліст сектору контролю відділу організаційної роботи,

зв’язків з громадськістю та контролю апарату районної державної адміністрації.

Поширити
"Вісті Світловодщини"