ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У І КВАРТАЛІ 2018 РОКУ

174

Протягом І кварталу 2018 року до Світловодської районної державної адміністрації надійшло 135 звернень, з них 39 звернень надійшло поштою, 4 за допомогою засобів телефонного зв’язку, 11 через уповноважену особу, 3 через обласну державну адміністрацію, 30 через Урядову гарячу лінію, 21 через “гарячу лінію” голови облдержадміністрації. 25 громадян побувало на особистих та особистих виїзних прийомах у керівництва районної державної адміністрації.

Основну частину звернень, як і в попередні роки, становили індивідуальні – 129, колективних звернень надійшло 6. За типом звернень: 54 листа, 81 усне звернення. За видами звернень надійшло 128 заяв, 5 скарг. За статтю авторів 47 звернень надійшло від чоловіків, 88 – від жінок.

Усього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації звернулося 237 осіб. Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців м. Світловодська (26 звернень), сіл Павлівської сільської ради (23 звернення), найменша – від жителів сіл Захарівської (3 звернення), Іванівської (2 звернення) та Федірківської (1 звернення) сільських рад.

За результатами аналізу актуальності та гостроти проблем, що цікавлять населення району, виявлено, що найбільшою у загальній кількості звернень, як і в попередні роки, залишається частка питань аграрної політики і земельних відносин (51 звернення), соціального захисту (19 звернень), транспорту і зв’язку (19), комунального господарства (12) та освіти (11 звернень).

З усіх звернень, що надійшли протягом І кварталу 2018 року, 41 вирішено позитивно, 57 роз’яснено, 6 направлено за належністю, 31 знаходяться у стадії розгляду, фактів відмови у розгляді не було.

Окрім того, протягом звітного періоду від громадян надійшло 7 запитів на публічну інформацію.

Світловодська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування продовжують спільну роботу для розвитку району та вживають для цього усі можливі заходи. У разі виникнення будь – яких питань, які належать до компетенції районної державної адміністрації, Ви завжди можете звернутися до нас письмово, на особистому прийомі керівництва, направити своє звернення електронною поштою на адресу inbox1@sv.kr-admin.gov.ua або зателефонувати на гарячу лінію районної державної адміністрації за номером 7-35-85. Графіки роботи «гарячих ліній», а також особистих та виїзних прийомів керівництва районної державної адміністрації щомісяця друкуються у газеті «Вісті Світловодщини» та оприлюднюються на сайті.

Людмила ГОРБАЧОВА, головний спеціаліст сектору контролю відділу організаційної роботи,зв’язків з громадськістю та контролю апарату районної державної адміністрації.