ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Протягом І півріччя 2018 року до Світловодської районної державної адміністрації надійшло 307 звернень, з них 97 звернень надійшло поштою, 11 за допомогою засобів телефонного зв’язку, 17 через уповноважену особу, 12 через обласну державну адміністрацію, 80 через Урядову гарячу лінію, 46 через «гарячу лінію» голови облдержадміністрації. 42 громадянина побувало на особистих та особистих виїзних прийомах у керівництва районної державної адміністрації. Протягом І півріччя 2018 року до Світловодської районної державної адміністрації надійшло 307 звернень, з них 97 звернень надійшло поштою, 11 за допомогою засобів телефонного зв’язку, 17 через уповноважену особу, 12 через обласну державну адміністрацію, 80 через Урядову гарячу лінію, 46 через «гарячу лі-
нію» голови облдержадміністрації. 42 громадянина побувало на особистих та особистих виїзних прийомах у керівництва районної державної адміністрації.

Основну частину звернень, як і в попередні роки, становили індивідуальні – 290, колективних звернень надійшло 17. За типом звернень: 125 листів, 180 усних звернень, 2 електронних. За видами звернень надійшло 292 заяви, 12 скарг, 3 пропозиції. За статтю авторів 109 звернень надійшло від чоловіків, 190 – від жінок.

Усього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації звернулося 479 осіб. Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців м. Світловодська (56 звернень),сіл Великоандрусівської ОТГ (52 звернення), з-поза меж Світловодського району (57 звернень), найменша – від жителів сіл Захарівської (7 звернень), Миронівської (5 звернень) та Іванівської (3 звернення) сільських рад.

За результатами аналізу актуальності та гостроти проблем, що цікавлять населення району, виявлено, що найбільшою у загальній кількості звернень, як і в попередні роки, залишається частка питань аграрної політики і земельних відносин (110 звернень), соціального захисту (58 звернень), транспорту і зв’язку (31), комунального господарства (21) та освіти(19).

З усіх звернень, що надійшли протягом І півріччя 2018 року, 113 вирішено позитивно, на 150 надані роз’яснення, 9 направлено за належністю, 35 знаходяться у стадії розгляду, фактів відмови у розгляді не було. Окрім того, протягом звітного періоду від громадян надійшло 13 запитів на публічну інформацію.

Світловодська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування продовжують спільну роботу для розвитку району та вживають для цього усі можливі заходи. У разі виникнення будь – яких питань, які належать до компетенції районної державної адміністрації, Ви завжди можете звернутися до нас письмово, на особистому прийомі керівництва, направити своє звернення електронною поштою на адресу inbox1@sv.kr-admin.gov.ua або зателефонувати на гарячу лінію керівництва районної державної адміністрації за номером телефону 7-35-85. Графіки роботи «гарячих ліній», а також особистих та виїзних прийомів керівництва районної державної адміністрації щомісяця друкуються у газеті «Вісті Світловодщини» та оприлюднюються на сайті.

Людмила ГОРБАЧОВА,
головний спеціаліст сектору контролю
відділу організаційної роботи,
зв’язків з громадськістю та контролю апарату
районної державної адміністрації

Поширити
"Вісті Світловодщини"