Про протипожежний стан об’єктів, задіяних у період передвиборчої кампанії та проведення виборів Президента України

Світловодський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та з метою організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час проведення передвиборчої кампанії і у день виборів Президента України в лютому місяці п.р. представниками Світловодського МРВ Управління проведено позапланові перевірки з метою перевірки виконання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства, виданих за результатами планових перевірок об’єктів задіяних у період передвиборчої кампанії та проведення виборів Президента України міста Світловодська та Світловодського району.
Проведеними перевірками встановлено наступне, що на протязі багатьох років залишається не усуненим ряд суттєвих недоліків, які створюють загрозу виникнення пожежі, перешкоджають її гасінню та евакуації людей, а саме: майже всі заклади не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, не здійснено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень будівель та споруд та не виконано монтаж, ремонт та не проведено ревізію пристроїв захисту від прямих попадань блискавки.
Відповідно до проведених перевірок представниками Світловодського МРВ Управління за невиконання та порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 30 посадових осіб вищевказаних об’єктів.
Працівниками 17 ДПРЧ Управління ДСНС України у Кіровоградській області проводиться робота по перевірці джерел протипожежного водопостачання, а також по коригуванню та відпрацьовано планів і карток пожежогасіння на об’єкти задіяні у виборчому процесі.
На даний момент перевірено 19 вуличних пожежних гідрантів та природніх водойм, що складає 38,7% від запланованих, а також відпрацьовано 11 планів (карток) пожежогасіння, що складає 61,1 % із 18 запланованих.

Світловодський МРВ У ДСНС України у Кіровоградській області

Поширити
"Вісті Світловодщини"