Про проведення конкурсу

Інформація Світловодської районної державної адміністрації про проведення конкурсу з проведення робіт із землеустрою для проведення аукціону з продажу оренди земельної ділянки.

420
трезуб

Мета: проведення робіт із землеустрою для проведення аукціону з продажу оренди земельної ділянки.

Дані про земельну ділянку: земельна ділянка, розташована на території Павлівської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області, орієнтовною площею 0,3245 га, цільове призначення для розміщення виробничої бази (код класифікатора видів цільового призначення земель – 11.02).

Умови конкурсу: Підстава для виконання роботи: розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 22 вересня 2016 року №397-р «Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права її оренди на земельних торгах (Павлівська сільська рада)»:
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг проведення робіт із землеустрою для проведення аукціону з продажу оренди земельних ділянок» із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: пропозицію про вартість виконання робіт, калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт (у календарних днях).

Прийняття заяв припиняється за десять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих перевірених документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

У конверті мають міститися підтверджувальні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурс­ною пропозицією.

Перелік підтверджувальних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою:

  • До підтверджувальних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою на право виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
  • копії установчих документів претендента; нотаріально посвідчену копію сертифікату на право проведення робіт із землеустрою; копії кваліфікаційних документів інженерів-землевпорядників, яких буде залучено до робіт із землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
  • конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт із землеустрою (подаються у запечатаному конверті);
  • Строк подання конкурсної документації: до 18.09.2017 р.(включно). Поштова адреса за якою подаються документи: конкурсну документацію слід подавати до загального відділу Світловодської районної державної адміністрації — 27500, Кіровоградська обл., м.Світловодськ, вул. Героїв України, 14, кімната 11,3-ий поверх.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 02.10.2017 року в Світловодській районній державній адміністрації за адресою: м. Світловодськ . вул. Героїв України, 14, кімната №6.

Відомості про знаходження комісії, контактні телефони: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14.

Поширити
"Вісті Світловодщини"