Про призов громадян на строкову військову службу

394
трезуб

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24.02.2017 року № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році», в період з 01 жовтня по 30 листопада 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю Світловодського району усі громадяни України чоловічої статі, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку, в яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: Кіровоградська область місто Світловодськ, вулиця Павлова, 11 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату до 15 жовтня 2017 року та мати при собі документи, які посвідчують особу. Усі особи призовного віку які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Світловодського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії. На підставі ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного їх прибуття на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Микола ГРІНЧЕНКО, підполковник військовий комісар Світловодського ОМВК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"