ПРО СТАН РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН, ЯКІ НАДІЙШЛИ ДО Світловодської РДА ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ

Протягом січня-вересня 2019 року до Світловодської районної державної адміністрації надійшло 361 звернення, з них 108 звернення надійшло поштою, 26 за допомогою засобів телефонного зв’язку, 12 через уповноважену особу, 9 через обласну державну адміністрацію, 111 через Урядову гарячу лінію, 60 через “гарячу лінію” голови облдержадміністрації. 26 громадян побувало на особистих та особистих виїзних прийомах у керівництва районної державної адміністрації.
Основну частину звернень, як і в попередні роки, становили: індивідуальні – 352, колективних звернень надійшло 6, анонімних – 3. За типом звернень: 144 листи, 211 усних звернень, 6 електронних. За видами звернень надійшло 324 заяви, 12 скарг, 1 пропозиція. За статтю авторів 133 звернення надійшло від чоловіків, 224 – від жінок.
Усього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації звернулося 678 осіб.
За результатами аналізу, актуальності та гостроти проблем, що цікавлять населення району, виявлено, що найбільшою у загальній кількості звернень, як і в попередні роки, залишається частка питань соціального захисту населення (91 звернення), комунального господарства (49), аграрної політики і земельних відносин (47 звернень), транспорту і зв’язку (32) та освіти (20 звернень).
З усіх звернень, що надійшли протягом січня-вересні 2019 року, 155 вирішено позитивно, на 172 надані роз’яснення, 27 направлено за належністю, 7 знаходяться у стадії розгляду; фактів відмови у розгляді не було.
Окрім того, протягом звітного періоду від громадян надійшло 24 запити на публічну інформацію.
Світловодська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування продовжують спільну роботу для розвитку району та вживають для цього усі можливі заходи. У разі виникнення будь-яких питань, що належать до компетенції районної державної адміністрації, Ви завжди можете звернутися до нас письмово, на особистому прийомі керівництва, направити своє звернення електронною пош­тою на адресу inbox1@sv.kr-admin.gov.ua або зателефонувати на гарячу лінію районної державної адміністрації за номером 7-35-85.
Графіки роботи “гарячих ліній”, а також особистих та виїзних прийомів керівництва районної державної адміністрації щомісяця друкуються у газеті “Вісті Світловодщини” та оприлюднюються на сайті.
Людмила ГОРБАЧОВА, головний спеціаліст сектору контролю відділу організаційної роботи, зв’язків з громадськістю та контролю апарату районної державної адміністрації.