Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців корисно для обох сторін

408

Професійне навчання зареєстрованих безробітних, яке організовується державною службою зайнятості на замовлення роботодавця, здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців – замовників кадрів.

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ ), а їх на сьогоднішній день налічується 11, надають широкий діапазон освітніх послуг, забезпечують не тільки професійний розвиток людини, а й дозволять набути додаткових компетенцій, що сприяють успішному працевлаштуванню.

В цих професійно-технічних закладах, які створені саме для навчання дорослого населення, можна отримати: одну із 85 робітничих професій, які на сьогоднішній день є актуальними на ринку праці, дають можливість зайнятись малим та середнім бізнесом; підвищити кваліфікацію за основною професією – отримати вищий розряд або категорію; пройти курси цільового призначення – вивчити окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. На слухачів курсів очікують затишні зали бібліотек, комфортні умови проживання в гуртожитках готельного типу. Навчальні кабінети, майстерні та лабораторії облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням, випущеним провідними фірмами світу. Навчання здійснюють висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання.

Світловодський міськрайонний центр зайнятості має досвід підготовки безробітних на базі ЦПТО ДСЗ. Минулого року в Дніпропетровському ЦПТО на замовлення Світловодського заводу металоконструкцій пройшов навчання за професією «електрогазозварник» безробітний з числа учасників АТО, цього року в Одеському ЦПТО отримала професію перукаря безробітна жінка, яка по закінченню відкрила підприємницьку діяльність з надання перукарських послуг.

Шановні роботодавці!

Якщо ви маєте потребу в кваліфікованих працівниках, звертайтеся до Світловодського міськрайонного центру зайнятості. На Ваше замовлення буде організоване професійне навчання зареєстрованих безробітних на базі професійно-технічних та вищих навчальних закладів області, центрів професійно-технічної освіти ДСЗ або стажування на вашому підприємстві безпосередньо на робочому місці. При цьому максимально будуть враховані особливості вашого підприємства, ви матимете можливість брати участь у розробленні навчальних програм стажування.

Ознайомитися з пропозиціями центрів професійно-технічної освіти можна на офіційному сайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua ) або безпосередньо в Світловодському міськрайонному центрі зайнятості (контактний телефон: 7-24-11; 7-25-53).

Світловодський міськрайонний центр зайнятості.

Поширити
"Вісті Світловодщини"