ПРОЩАЙ, ВЕСЕЛЕ ЛІТЕЧКО

Вже серпень. Сховалося сонечко і туга в повітрі висить.

Похмуро. А дощ у віконечко усе стукотить й стукотить.

Все менше небесної просині, частішають хмари вгорі.

Йдемо потихенько до осені, хоч айстри рясніють в дворі.

Наприкінці серпня Захарівська сільська бібліотека провела літературне прощання з літом «Прощай, веселе літечко»!

Кожне літо – це незабутня історія, яку хочеться розповідати всім знову і знову – про знайомства з неймовірними людьми, про казкові заходи сонця на краю світу, для більш доросліших, про вечірки з ночі до ранку. Дитячий захід розпочався з розповідей дітей про їх цікаві літні пригоди.

Літо – найулюбленіша пора дітей. Багато хто мріє про відпочинок біля моря чи вирушити у захоплюючі подорожі до давно омріяних місць.

Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книг? Літні канікули – унікальна можливість залучити до книги нових читачів, створити простір для творчості і приємного спілкування з літературою для всіх бажаючих.

В Захарівській бібліотеці створили атмосферу «бібліотечного дворику». Діти розмальовувались яскравими фарбами, виконували завдання, які приготувала бібліотекар. Учасники свята поринули у подорож країною мудрої книги. Також увазі учасників свята запропонували вірші про літо, казку про зникле літо та продемонстрували мудру казку Тітоньки Сови «Шматочок літа». Дітям побажали успіхів у навчальному році та подарували маленькі подарунки і солодощі.

Віта Гарбуз,

Захарівський сільський бібліотекар.

Поширити
"Вісті Світловодщини"