Просто не можу інакше!

П’ятий рік війни, нічого не змінилося і не видно світла в кінці тунелю…

Наш «Васильок» впевнено долає кілометри до Донеччини (1350). Виїхали майже о 23.00, долає сон, але «Хонда» – це справжній ас, дивуюсь, звідки у нього сила і витривалість. Я «клюю» носом, продираю очі, лиш би не заснути, розумію, водій має відчувати, що не один, але засинаю на декілька хвилин – і як «огірок».

Тільки світає, багряне сонечко ясніє – вже на позиціях 72 бригади, Світлодарка. Каміння, каміння… Нас зустрічають, я ледве не вистрибую з авто. Сергій Маліновський (Сірий, Маліна, хлопчику, як же я тебе люблю!) обіймаю і за маму, за дружину, донечку, сестричку. Хлопці нас чекають. З «кухні» такий аромат смаженого сала і вареної картоплі – в шлунку «пішов процес».

Привезли на ВОП листи ОСБ, мінвату, утеплювач, сокири, ломи, плівку, електродріт, рукавиці, чоботи, продукти, а головне – пічку для бані від Олександра Федорова. Не можу все описати, але щоб це відчути, потрібно там побувати.

У шпиталь с. Часів Яр відвезли 10 комплектів білизни, подушки, ковдри, простирадла, наволочки, підодіяльники, рушники, мило, паперові рушники від Олександра і Олени Дзюників «МастерТекс», книги і смаколики. «Пальма», хто там був, знають – раділи і сміялись, тішились маленькими «вовкодавами», отримали масу позитиву, передали будівельні матеріали і смаколики. Далі «Бермуди» – біль втрат і смуток. Зараз тут 58 бригада, але так тепло зустрічають сумчани. І навіть місцевий торецький волонтер Сергій Поплавець приїхав (з Сергієм знайома з 2015 р.).

І, нарешті, сім’я Головенків в Торецьку. Це надзвичайні люди, люди з якими я пов’язую останні дні життя мого сина. ДЯКУЮ, мої рідні!

Неможливо передати і описати всі емоції і почуття кожної поїздки, але якби не ВИ, я сама не змогла б це зробити. Вкотре дякую депутату Кіровоградської обласної ради Сергію Савченку за те, що подарував минулого року мені на день народження автомобіль, який ми утримуємо разом зі Спілкою учасників АТО і маємо можливість їздити кожного місяця до наших бійців.

Безмежно вдячна кожній людині (за кожну гривню), за вашу небайдужість! За кожну допомогу виставляю пост в ФБ, за кожну копійку маю квитанцію, чек…

Не буду перераховувати зараз усіх благодійників, але я хочу всім щиро подякувати і вклонитись до ніг. Дякую, що дали і даєте мені можливість жити.

ПРОСТО, Я НЕ МОЖУ ІНАКШЕ, Я НЕ МОЖУ БЕЗ НИХ…

Спасибі, що ви поряд!

Вітаю найрідніших, найвідважніших синів України з Днем захисника Вітчизни!

Наразі триває акція «Привітай бійця з Днем захисника Вітчизни». Щиро дякую всім навчальним закладам Світловодщини за участь та проведення кожної акції, начальникам відділів освіти району і міста Сергію Скопичу та Геннадію Френкелю та очолюваним ними педагогічним колективам! Тільки разом – ми сила!

Дарія Ільїна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"