Просвітницький захід до Дня захисника України

З метою патріотичного виховання та з нагоди відзначення Дня захисника України і Дня українського козацтва працівники Світловодської районної бібліотеки організували та провели виховну годину «Козацькому роду нема переводу». На заході були присутні учні 7-А класу 10-ої школи (класний керівник Оксана Бочарова та бібліотекар школи Світлана Тодорова).

Виховна година розпочалася з гімну України. Бібліотекарі закладу Тетяна Гуріна та Аліна Сабініна розповіли присутнім про свято Покрови Пречистої Богородиці, в день якого відзначається і День українського козацтва, а з 14 жовтня 2014 року – ще й День захисника України.

З давніх-давен Богородиця є покровителькою усіх збройних формувань. Бібліотекарі ознайомили учнів зі славним історичним минулим нашої країни, зокрема, доби козаччини, та з історією створення Запорозької Січі, ставлячи собі за мету прищепити любов до України, гордість за минулих та теперішніх її захисників.

Бібліотекарі провели з учнями цікаву вікторину на козацьку тематику та почули факти про козаків-характерників. На заході переглянули відеоролик до Дня захисника України, презентували тематичну книжкову виставку, а потім вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Гортаючи сторінки минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків, ми будемо вічно пам’ятати подвиги наших героїв.

Користуючись нагодою, працівники Світловодської районної бібліотеки на чолі з директором Юлією Похіловою вітають всіх чоловіків із Днем Захисника України, бажають їм миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди. Радості і добра вам, наші герої!

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"