Проведено тренінг «ВІЛ/СНІД в Україні»

562

Сьогодні за одну добу у світі помирає 400 тисяч людей, заражених СНІДом. Тому необхідно постійно проводити профілактичні заходи з метою запобігання розповсюдження інфекційного захворювання, інформувати учнівську молодь щодо засобів захисту від хвороби.

29 травня 2017 року Світловодським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центром) здійснено виїзд на територію Микільської, Глинської та Федірської сільських рад, під час якого соціальним педагогом Кисельовою О.Ю. проведено тренінг «ВІЛ/СНІД в Україні» з учнями 5 класу Микільської загальноосвітньої школи. З дітьми обговорено питання історії виникнення інфекції, шляхів передачі ВІЛ-інфекції, перебігу захворювання, засобів запобігання інфікуванню, націлено дітей на убезпечення себе від ВІЛ-інфікування та ведення здорового способу життя.

Крім того соціальними педагогами Сідненко О.В. та Кисельовою О.Ю., залученими до складу комісії спеціалістом служби у справах дітей Світловодської районної державної адміністрації Москаленком Ю.О., інспектором з ювінальної провенції Світловодського відділу поліції Пашагор’євою Я.Ю. відвідано сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах сіл Микільське, Глинськ, Федірки. З батьками проведено бесіду щодо батьківської відповідальності стосовно виховання дітей, спілкування батьків та дітей, налагодження соціально-побутових умов проживання сімей, ведення здорового способу життя.

Поширити
"Вісті Світловодщини"