ПРИШКІЛЬНІ ТАБОРИ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ

З метою забезпечення реалізації Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» 29 травня у всіх навчальних закладах району розпочали свою роботу пришкільні оздоровчі табори.

Цьому передувала відповідна робота: окрім відповідних наказів відділу освіти, молоді та спорту РДА було проведено підготовчу нараду начальників пришкільних таборів відпочинку, створили базу даних про учнів, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, відповідно до переліку категорій, визначених Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Підбір кадрів для роботи у пришкільних таборах здійснено якісно і своєчасно. Проведено роботу по спеціальній підготовці різних категорій працівників: начальників пришкільних таборів, вихователів, медичних та технічних працівників, кухарів шляхом проведення семінарів-практикумів, нарад, занять тощо. Відтак затверджено мережу пришкільних таборів з денним перебуванням. На базі всіх загальноосвітніх навчальних закладів створено профільні табори та відкрито різновікові групи для поглибленого вивчення англійської мови.

У закладах відпочинку організовано дворазове гаряче харчування. для повноцінного функціонування пришкільних оздоровчих таборів на харчування учнів з місцевого бюджету передбачені кошти у сумі 219,9 тис. грн. (560 осіб) з розрахунку 28 грн. на одну особу в день.

Районна влада потурбувалася і про екскурсії під час відпочинку дітей. В цьому році з місцевого бюджету на ці цілі передбачені кошти у сумі 50,4 тис. грн. (90 грн. на одну дитину на відпочинковий період).

Відпочинкова зміна триватиме до 15 червня 2018 року.

Цього року, за ініціативи голови районного методичного об’єднання вчителів англійської мови, Наталії Касянової та за підтримки голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського буде функціонувати повноденний англомовний табір на базі новоствореного комунального закладу «Ліцей «НАДІЯ» (Микільське та Григорівка) за участю волонтерів «Корпусу миру» зі Сполучених Штатів Америки.

Також наразі ведеться робота щодо залучення волонтерів «Корпусу миру» до роботи з дітьми та вчителями англійської мови на базі комунального закладу «Ліцей «НАДІЯ». Організаційна зустріч з представниками “Корпусу миру”, яку провели заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Володимир Похілов, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Скопич, Микільський сільський голова Володимир Щукін, директори та вчителі англійської мови КП “Ліцей “НАДІЯ”, відбулася 30 травня.

Проект розраховано на два роки. Тож якщо ми зможемо виконати всі умови «Корпусу миру» щодо перебування на нашій території волонтерів з Америки, то вивчення школярами англійської мови за їх допомогою розпочнеться вже в жовтня цього року.

Лариса САЧЕВСЬКА,
головний спеціаліст відділу освіти,
молоді та спорту РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"