Привітали ювіляра

У понеділок ми вітали з ювілейним днем народження БУРЛАКУ Віктора Панасовича!
Віктор Панасович Бурлака народився 4 лютого 1949 року у с.Васильків Шполянського району Черкаської області в сім’ї колгоспників. Закінчивши у 1969 році Черкаський технікум гідромеліорації та електрифікації сільського господарства, розпочав свою трудову діяльність у Запорізькій області на Кам’янсько-Дніпровській зрошувальній системі. Потім була служба у лавах Радянської Армії, посада інженера у Кіровоградському облводгоспі.
Віктор Панасович здобув вищу освіту в Українському інституті інженерів водного господарства, продовжував набувати свій трудовий досвід на інженерних посадах. Важливу роль у становленні Віктора Панасовича як керівника відіграли роки роботи у колгоспі «Аврора» Вільшанського району Кіровоградської області на посаді головного інженера-гідротехніка. Саме після цієї трудової школи у 1988 році його було призначено на посаду начальника управління каналу Дніпро-Інгулець. Це підприємство він очолював впродовж 30 років, за свою роботу був відзначений багатьма нагородами різних рівнів. У 2009 році Віктору Панасовичу присвоєно високе звання – «заслужений працівник Держводгоспу України», а в 2011 році його обрали головою громадської ради Світловодського району Кіровоградської області.
Нині Віктор Панасович працює менеджером по зв’язках з громадсь­кістю УКДІ, допомагає своїм колегам ставати висококласними спеціалістами, займається громадською діяльністю. Він, які і завжди, активний, ініціативний. Щира посмішка Віктора Панасовича завжди підбадьорить, подарує тепло і впевненість у тому, що все буде добре.
4 лютого Віктора Панасовича щиро вітали рідні та близькі, друзі, серед яких голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, заступник голови районної ради Олексій Шаповал, заступник керівника апарату РДА Валерія Нівакшонова, колектив його рідного управління, якому він віддав найкращі роки свого трудового життя, та багато інших. Було багато побажань, а коли вони щирі, то є впевненість, що все обов’язково здійсниться.
Світлана КАЛУГІНА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"