Призначено голову Світловодської районної державної адміністрації

   24 березня на офіційному сайті Офісу Президента України з’явилося повідомлення про призначення Віктора Анатолійовича Селича головою Світловодської районної державної адміністрації.
31 березня Віктор Селич з’явився на своєму робочому місті і, в першу чергу, поспілкувався з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та із представниками силових структур Світловодщини.
Під час нашої зустрічі новопризначений очільник Світловодської райдержадміністрації коротко розповів про себе, окреслив основні пріоритети, які будуть визначальними в його роботі.
Віктор Анатолійович Селич народився 8 березня 1974 року в с. Нагірне Світловодсь­кого району. Після закінчення 8 класу школи №10 м. Світловодська, він продовжив нав­чання у Світловодському технікумі радіоелектронного приладобудування, а в 1994 році вступив до Львівського інституту внутрішніх справ за спеціалізацією «Боротьба з економічними злочинами».
Перше робоче хрещення Віктор Анатолійович отримав відразу ж після отримання диплому – молодий оперативник був направлений до м. Ялти, де під керівництвом генерала Москаля розпочав боротьбу з економічною злочинністю у буремні часи змін, які тоді переживала Україна. Згодом він прийняв пропозицію перейти працювати оперативним співробітником Служби по боротьбі з економічною злочинністю у м. Кременчук.
Віктор Селич також працював оперативним уповноваженим Управління по боротьбі з організованою злочинністю Полтавської області, а в 2004 році очолив новостворений підрозділ по боротьбі з торгівлею людьми в м. Кременчук.
Слід зазначити, що до того часу в Україні не було досвіду боротьби з цим ганебним явищем, тож Віктор Анатолійович стояв у витоків створення зазначеного напрямку правової діяльності, разом зі своїми підлеглими вивчав відповідну нормативно-правову базу, розробляв методичні рекомендації щодо документування нового для України виду злочинності тощо. Пос­тупово в цьому напрямку роботи були досягнуті певні успіхи, розкривалися гучні справи, які скеровувалися до суду, злочинці отримували реальні вироки.
В ході роботи виникла необхідність розширення штату Автозаводського відділу міліції м. Кременчука. Віктору Селичу було запропоновано посаду першого заступника начальника кримінальної міліції, а згодом, у 2010 році, його призначили виконуючим обов’язки, а в подальшому – начальником Крюківсь­кого районного відділу міліції м. Кременчука. На цій посаді пан Селич пропрацював півтора роки. Під його керівництвом розпочалося будівництво нового приміщення відділу, були створені усі необхідні умови для роботи. І сьогодні, відвідуючи колишніх підлеглих, Віктор Селич задоволений від того, що вони мають можливість працювати в гідних умовах.
У 2012 році, в умовах дії нового Кримінально-процесуального кодексу України, Віктора Селича було призначено на посаду першого заступника начальника Кременчуцького районного відділу міліції.
У 2013 році надійшла нова пропозиція, і він очолив відділ міліції, який обслуговує жителів мікрорайону Молодіжний, м. Кременчук.
У 2014 році Віктор Селич в складі зведеного загону, в рамках проведення антитерористичної операції, став на захист суверенітету України. Його служба проходила в секторі «А» – Луганський напрямок.
Повернувшись зі Сходу, він продовжив працювати у своєму рідному відділі поліції, спільно із органом місцевого самоврядування, депутатським корпусом Кременчука зайнявся його облашту­ванням.
Та у відремонтованому приміщенні Віктору Селичу попрацювати не довелося – перед офіційним відкриттям оновленого відділу поліції його запрошують до Департаменту Кіберполіції в м. Київ – заступником начальника управління.
Через півтора роки служби – чергове відрядження в зону проведення ООС. Два роки Віктор Селич пропрацював на посаді начальника Донецького управління кіберполіції Департаменту Кіберполіції України. Знову – не приміщення, а руїни; знову – облаштування належних умов праці для своїх працівників, у яких не було навіть житла, бо ж всі вони приїхали із Донецька, а відділ розташовувався в Маріуполі. Завдяки власному авторитету та підтримці з боку місцевої влади Віктору Селичу вдалося провести ремонт робочих кабінетів Донецького відділу поліції, частково забезпечити житлом працівників Луганського відділення, яке дислокувалося у Сєвєродонецьку Луганської області. Коли роботу було налагоджено, 23 грудня 2019 року він був звільнений з лав національної поліції України у зв’язку із виходом на пенсію.
Віктор Селич одружений, нині проживає у м. Кременчук.
Для Віктора Анатолійовича державна служба є не новою, та керівництво органом виконавчої влади – це новий напрямок у його трудовій діяльності.
– Кожна людина у своїй діяльності має бути вмотивована. А ще, на моє переконання, кожна людина, яка прийшла в цей світ, має залишити свій слід. До цього часу я залишив свій слід на Полтавщині – у Кременчуці, на Донеччині. Та моя батьківщина – це Світловодщина. Тут живуть мої батьки, мої друзі, тому для мене основною мотивацією є бажання принести користь саме своїй землі, краю, де я народився. Я хочу бути корисним для суспільства. Реалізацію цього вбачаю у тісній співпраці з усіма, хто так само бажає Світловодщині розквіту, і в монолітності колективу однодумців. Я переконаний: коли всі йдуть в одному напрямку, вони обов’язково подолають шлях, яким би складним він не був, і досягнуть поставленої мети, – на завершення розмови сказав Віктор Селич.
Світлана Калугіна.