Публічні закупівлі – це легко, прибутково і навіть цікаво!

428
трезуб

З серпня 2016 року усі державні замовники переведені на електронні закупівлі. Проведення всіх державних закупівель через систему електронних закупівель ProZorro є обов’язковою для всіх держкомпаній та держорганів.

Реформа держзакупівель сприяла створенню конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції та розвитку добросовісної конкуренції.

Ринок державних закупівель складає близько 300 млрд гривень на рік. Держава купує абсолютно все, від цвяхів і паперу до, наприклад, графітових стержнів для атомних електростанцій. Електронна система ProZorro зробила цей ринок прозорим та доступним для чесного бізнесу. Будь-яке підприємство може легко зареєструватись в системі, подати свою пропозицію в електронному вигляді і виграти тендер. Все максимально просто і зручно.

У приватного бізнесу є усі передумови та мотивація прийти на ринок публічних закупівель і почати продавати державі. Наразі дуже важливо залучити якомога більше постачальників.

Можна побудувати найкращу і найпрозорішу систему в світі, але без великої кількості чесних постачальників та високого рівня конкуренції корупція на публічних закупівлях нікуди не зникне.

Для навчання постачальників роботі в системі постійно проводяться лекції, онлайн семінари, зустрічі, щоб підприємці зрозуміли, що публічні закупівлі це прибутково та легко. Саме тому створено цілий розділ для учасників в розділі “Доступно про публічні закупівлі” на інформаційному ресурсі infobox.prozorro.org. Всі статті на Інфобоксі написані максимально просто, використано більше практичних моментів, приділено особливу увагу на типові помилки в тому чи іншому моменті проведення закупівлі.

Для підприємців участь у ProZorro дає можливість значно розвивати бізнес купуючи необхідні товари за прийнятними цінами. Слід також зазначити, що за допомогою держзакупівель компанія може відкрити для себе нові ринки збуту.
Крім того, для постачальників продажі через систему ProZorro вигідні ще й тому, що в ній можна знайти покупця з будь-якого регіону країни, а зустрічатися з усіма особисто нема необхідності.

Запрошуємо підприємців, товаровиробників району активно брати участь в публічних закупівлях, адже їхні конкуренти, можливо, вже давно постачають державі і отримують від цього хороші прибутки!

Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Поширити
"Вісті Світловодщини"