РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ «ВІЛЬНЕ-ВЕЛИКА СКЕЛЬОВА» ТА «СВІТЛОВОДСЬК-СНІЖКОВЕ», ЩО НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ СВІТЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ РУХУ

1. Умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування «Вільне-Велика Скельова» та «Світловодськ-Сніжкове», що не виходять за межі Світловодського району в звичайному режимі руху (далі – Умови) розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Порядок проведення конкурсу), інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автотранспортом.

2. Метою проведення конкурсів є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

3. Організатор перевезень – Світловодська районна державна адміністрація.

4. Транспортні засоби, що працюватимуть у межах визначених об’єктів конкурсу відповідно до Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285 повинні відповідати таким вимогам:

1) структура транспортних засобів:
1 №1 «Світловодськ-Сніжкове» Автобуси місткістю від 18 пасажирів, крім водія категорії М2, М3 класу I,II. Режим руху: звичайний, 4 год 35 хв., 3год 50 хв., 3 год., 20 хв. (щоденно);

2 №2 «Вільне-Велика Скельова» Автобуси місткістю від 18 пасажирів, крім водія категорії М2, М3 класу I,II. Режим руху: звичайний, 2 год 20 хв; 2 год. 15 хв; 3 год. 15 хв; 2 год. 20 хв (щоденно).

2)технічні показники транспортних засобів – відповідно до ГСТУ 60.2-00017584-011-2001, ДСТУ UN / ECE R 52-01-2005, ДСТУ UN/ECE R 36-03-2002;

3) екологічні показники транспортних засобів – відповідно до ДСТУ 4277.2004;

4) державні соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування – в автобусах на кожному квадратному метрі вільної від сидінь площі підлоги салону повинно перевозитися не більше п’яти пасажирів (у разі якщо автобус відповідно до чинного законодавства має місця для стоячих пасажирів).

5. Перевезення громадян, які користуються встановленими державою пільгами, здійснюється відповідно до норм чинного законодавства України та регламентується окремим договором між перевізником і управлінням соціального захисту населення Світловодської районної державної адміністрації.

6. Перевізники забезпечують диспетчеризацію роботи рухомого складу на маршруті за визначеними розкладами руху з відповідною організацією диспетчерського управління.

7. Забороняється використовувати автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів, які не мають документів щодо відповідності конструкції вимогам безпеки та не зареєстровані, як автобуси.

Перевізники-претенденти для участі у конкурсі подають до конкурсного комітету такі документи:

1) заяву на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (додаток 1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

2) відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті (додаток 2 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

3) відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток 3 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

4) анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (додаток 4 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081);

5) довідку про те, що перевізником-претендентом плата за участь у конкурс не вносилась;

6) копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1 ДФ) за останній квартал.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття. Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Прийом документів здійснюється управлінням економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (режим роботи: з 8.00 до 17.15, обід з 12.00 до 13.00) в к. № 3, за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, 3 поверх. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі – 23 липня 2018 року включно.

Організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

Конкурс відбудеться 08 серпня 2018 року о 10 годині в кімнаті № 6, III поверх адміністративного будинку за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14. Більш докладну інформацію про об’єкти та умови проведення конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі можна отримати у кімн. № 3, III поверх адміністративного будинку.

Телефони для довідок: (05236) 7-35-52.

До уваги перевізників!

Плата за участь у конкурсі НЕ ВНОСИТЬСЯ. Натомість, зазначаємо про необхідність подання до конверту з позначкою № 1, який містить документи для участі у конкурсі, довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізникомретендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв`язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Світловодської районної державної адміністрації про проведення конкурсу, розміщеному у газеті «Вісті Світловодщини» 6 липня 2018 року № 26-27.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника) повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

Євген СОКОЛЕНКО, начальник відділу інфраструктури,
промисловості та підприємництва управління
економічного розвитку і торгівлі Світловодської РДА.