РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ НА 2019 РІК ПРИЙНЯТО ОДНОГОЛОСНО

14 грудня депутати Світловодської районної ради провели чергову сесію, на якій прийняли ряд важливих рішень.
Загалом на порядку денному стояло 29 питань, серед них: «Про звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2018 року»; «Про районну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Світловодському районі на 2019-2021 роки», «Про затвердження Програми соціального захисту населення Світловодського району на 2019-2022 роки»; «Про створення комунальної установи «Світловодський районний центр із обслуговування закладів освіти» Світловодської районної ради Кіровоградської області»; «Про програму економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2019 рік», «Про районний бюджет на 2019 рік», «Про звіт голови районної ради», «Про звіт голови районної державної адміністрації «Про здійснення у 2018 році районною  державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень»; «Про затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік» та інші.
Проведенню сесії передувала плідна робота остійних комісій, де депутати обговорили питання порядку денного сесії, а керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, які готували ці питання, взяли до уваги пропозиції депутатів, тож власне сесія закінчила свою роботу за дві години.
Звітуючи про виконання програми економічного і соціального розвитку району, перший заступник голови РДА Наталія Гаврилюк зазначила, що за результатами 9 місяців Світловодський район за рейтинговими показниками знаходиться у першій десятці серед інших районів області. Доповідачка висловила впевненість, що такі позиції Світловодщина втримає і за результатами роботи за рік в цілому.
Прийняли депутати і програму розвитку малого і середнього підприємництва у Світловодському районі на 2019-20121 роки – на ці цілі передбачені кошти на погашення процентної ставки по кредитах. Голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський закликав сільських голів, депутатів усіх рівнів активно включитися в роботу щодо роз’яснення підприємцям району про дію цієї програми та пропонувати скористатися нею для розвитку свого бізнесу.
Без обговорень депутати проголосували і за бюджет та програму економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2019 рік. Жодна цифра, жоден показник не викликав у присутніх ані питань, ані зауважень: бюджет та програма району на наступний рік збалансовані і передбачають усі виплати у повному обсязі.
Серед іншого депутати призначили на посаду директора комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІП ст. – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Петра Адамова, учителя опорного закладу КЗ «Глинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІП ст. – дошкільний навчальний заклад», який взяв участь у конкурсі та, за рішенням конкурсної комісії, став його переможцем. Також рішенням депутатів було створено КЗ «Світловодський районний центр із обслуговування закладів світи» Світловодської районної ради, затверджено склад наглядової ради комунальних закладів «Ліцей «Надія» та «Павлівське навчально-виховне об’єднання Світловодської районної ради, а також Статут КЗ «Глинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІП ст. – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної тощо. Рішення з усіх питань порядку денного були прийняті одноголосно.
Враховуючи відкритість та публічність роботи керівників району Сергія Твердовського та Романа Домбровського, депутати одноголосно і майже без обговорень взяли до відома їхні звіти.
Світлана Калугіна.