РДА оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на приміському автобусному маршруті

512
трезуб

1. Умови проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на приміському автобусному маршруті загального користування «Світловодськ-Арсенівка», що не виходить за межі Світловодського району в звичайному режимі руху (далі – Умови) розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Порядок проведення конкурсу), інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автотранспортом.

2. Метою проведення конкурсів є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

3. Організатор перевезень – Світловодська районна державна адміністрація.

4. Транспортні засоби, що працюватимуть у межах визначених об’єктів конкурсу відповідно до Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285 повинні відповідати таким вимогам:

1) структура транспортних засобів:

2)технічні показники транспортних засобів – відповідно до ГСТУ 60.2-00017584-011-2001, ДСТУ UN / ECE R 52-01-2005, ДСТУ UN/ECE R 36-03-2002;

3) екологічні показники транспортних засобів – відповідно до ДСТУ 4277.2004;

4) державні соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування – в автобусах на кожному квадратному метрі вільної від сидінь площі підлоги салону повинно перевозитися не більше п’яти пасажирів (у разі якщо автобус відповідно до чинного законодавства має місця для стоячих пасажирів).

5. Перевезення громадян, які користуються встановленими державою пільгами, здійснюється відповідно до норм чинного законодавства України та регламентується окремим договором між перевізником і управлінням соціального захисту населення Світловодської районної державної адміністрації.

6. Перевізники забезпечують диспетчеризацію роботи рухомого складу на маршруті за визначеними розкладами руху з відповідною організацією диспетчерського управління.

7. Забороняється використовувати автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів, які не мають документів щодо відповідності конструкції вимогам безпеки та не зареєстровані, як автобуси.Перевізник-претендент для участі у конкурсі подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною додатком 1 Порядку проведення конкурсу та пакет наступних документів:

1) виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

4) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

5) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

6) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

7) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

8) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

9) анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування;

10) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали;

Документи для участі в конкурсі нумеруються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Прийом документів здійснюється управлінням економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (режим роботи: з 8.00 до 17.15, обід з 12.00 до 13.00) в к. № 3, за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, 3 поверх.

Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі – 21 листопада 2017 року включно.Організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

Конкурс відбудеться 05 грудня 2017 року о 10 годині в кімнаті № 6, III поверх адмініст­ративного будинку за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14.

Більш докладну інформацію про об’єкти та умови проведення конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі (заява, анкета) можна отримати у кім. № 3, III поверх адміністративного будинку.

Телефони для довідок: (05236) 2-14-25.До уваги перевізників! Плата за участь у конкурсі НЕ ВНОСИТЬСЯ.

Натомість, зазначаємо про необхідність подання до конверту з позначкою № 1, який містить документи для участі у конкурсі, довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Світловодської районної державної адміністрації про проведення конкурсу, розміщеному у газеті «Вісті Світловодщини» 03 листопада 2017 року №44.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника) повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

Наталія Гаврилюкначальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"