Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області оголошує конкурс бізнес-проектів

336

Конкурс триватиме до 30 листопада 2018 року

Фінансова підтримка на реалізацію бізнес-проектів надається суб’єктам малого та середнього підприємництва, зареєстрованим у Кіровоградській області: безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов’язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів; на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки НБУ, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць і відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема: впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій; створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції (у т. ч. молока, овочів, плодів, кукурудзи, риби), виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг; створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів (великої рогатої худоби, овець, кролів, птиці тощо); створення (розширення) видів послуг закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості; створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ; розвиток овочівництва, садівництва; розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, сільського зеленого туризму тощо; інше.

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті «Кіровоградщина бізнесова» та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86, електронна адреса: rfpp@email.ua.

Поширити
"Вісті Світловодщини"