Регламент подачі води виконано

545
НС другого підйому
НС другого підйому
Олександр Панченко
Олександр Панченко

9 серпня 2017 року Управління каналу Дніпро-Інгулець виконало Регламент промивки русла та екологічного оздоровлення р. Інгулець, поліпшення якості води у Карачунівському водосховищі, що біля м. Кривого Рогу, та на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи в Миколаївській області. Подано 120,9 мільйонів кубометрів дніпровської води при плані 120. Вода подавалася на основі державно-приватного партнерства. Так за рахунок гірничо-рудних підприємств Кривбасу було подано 105 млн. м3 і 15,9 млн за рахунок Держводагентства України.

річка

Працівники управління каналу з почуттям великої відповідальності віднеслися до поставленого завдання. Подачу води розпочали, як уже повідомлялось, 4 квітня витратою 11 кубометрів за секунду. За добу обсяг поданої води складав в середньому 950 тис. кубометрів. Особлива заслуга в забезпеченні безперебійної роботи всього водогосподарського комплексу каналу – служби головного енергетика Івана Хрієнка, який нині виконує обов’язки головного інженера управління, колективів насосних станцій під керівництвом Сергія Бурлаки та В’ячеслава Швеця, групи механічної наладки, яку очолює Олександр Швець, електротехнічної лабораторії, якою завідує Віталій Бурлака, машино-тракторного парку під керівництвом Вадима Швеця, ремонтно-будівельної та експлуатаційної дільниць під керівництвом Петра Билини та Володимира Лисенка відповідно. Адмінуправлінський персонал управління вчасно забезпечує роботу підрозділів всім необхідним, а це в першу чергу охорона праці і соціальний захист, матеріально-технічне і правове забезпечення, планування і складання кошторисів на утримання персоналу та ремонтні роботи,  звітність, кадрове забезпечення, нарахування і виплата заробітної плати, яка до речі, за перше півріччя склала в середньому по управлінню 5877грн.

НС другого підйому

Як і під час подачі води, так і після її завершення ми постійно займаємось ремонтно-профілактичними ремонтами гідротехнічних споруд, будівель, гідромеханічного та електротехнічного обладнання, машин і механізмів, озелененням територій та ін. Ведеться раціоналізаторська робота, впроваджуються нові матеріали та технології. Канал Дніпро-Інгулець зажаданий на майбутнє, так як є необхідність у збільшенні подачі води в майбутньому до круглорічної.

Олександр Панченко, начальник управління каналу Дніпро-Інгулець.

Поширити
"Вісті Світловодщини"