Реєстрація на ЗНО-2017  завершена!

З метою успішної підготовки випускників 11 класу до участі у ЗНО-2017 у Глинській ЗШ І-ІІІ ступенів протягом січня-лютого по­точного року проведені необхідні заходи. На батьківських зборах класний керівник Тетяна Устименко ознайомила батьків із особливостями проведення зовнішнього незалежного оцінювання (основна сесія) випускниками школи та провела для учнів годину спілкування «ЗНО – шлях в майбутнє!».
Створено базу даних випускників, які беруть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ос­новна сесія).
Заступник директора з навчально-виховної роботи Віктор Миронець провів інструктивно-методичну на­раду з педагогічними працівниками щодо особливостей проведення ЗНО – 2017, оформив довідково-інформаційний бюлетень «Особливості проведення ЗНО-2017». Також пройшли семінар-практикум «Як правильно оформити документи» та урок-інформація «Реєстрація ЗНО – завершена».
18 березня ми отримали пакет документів від Одеського регіонального центру оцінювання якості знань, на основі яких 8 випускників школи допущено до участі у «ЗНО-2017». Це індивідуальні конверти, що містять сертифікат ЗНО, реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2017 рік».
З учасниками ЗНО проведено роз’яснювальну бесіду, під час якої було наголошено на важливості звірки реєстраційних даних, зазначених у сертифікаті, реєстраційному повідомленні та на інформаційній сторінці, створеній на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Залишається побажати нашим випускникам успішно здати ЗНО-2017, та вступити до обраних  вищих навчальних закладів.

Ольга Мельник, директор Глинської ЗШ

І-ІІІ ступенів.

Поширити
"Вісті Світловодщини"