Реєстрація на ЗНО-2018 завершена!

306

Завдяки наполегливій роботі класного керівника Ірини Любезної, дирекції навчального закладу, а це і батьківські збори з батьками 11 класу, і бесіди з батьками щодо доцільності реєстрації випускників на пробне ЗНО, і зустрічі з випускниками минулих років, із 15 випускників КЗ «Глинське НВО» на пробне ЗНО-2018 з української мови і предмета за вибором зареєструвалося 7 учнів Глинського НВО.

Реєстрація на пробне ЗНО-2018 проводиться з метою ознайомлення з процедурою проведення ЗНО. А потім розпочалася робота вчителів-предметників щодо підготовки учнів до ЗНО-2018. На уроках української мови, літератури, історії України, біології та математики наставники Т. Устименко, С. Немазаний, Г. Котубей, В. Миронець відводять до 10 хвилин з метою перевірки тестових завдань. Після уроків проводять консультації з тем, які не зрозумілі дітям.

З 6 лютого розпочалася реєстрація випускників на ЗНО-2018. Зареєструвалися всі 15 учнів КЗ «Глинське НВО». Цьому передувала відповідна робота – і наради при заступнику директора з навчально-виховної роботи, і семінар-практикум «Як правильно оформити документи», і година спілкування «ЗНО – шлях в майбутнє», і урок-інформація «Реєстрація розпочалася».

Пакет документів уже відправлено до Одеського регіонального центру оцінювання якості знань.

Хочеться звернутися до батьків та учнів 9-10 класів. Подбайте про своєчасне отримання важливого документа – паспорта, який необхідний і під час замовлення на отримання атестата, і під час реєстрації на ЗНО.

Ольга Мельник, заступник директора з НВР КЗ «Глинське НВО».

Поширити
"Вісті Світловодщини"