РЕЗУЛЬТАТИ РАЙОННОГО ЧЕМПІОНАТУ З ФУТБОЛУ

Згідно 5-ти турів чемпіонату району з футболу маємо такі результати.

Під час першої зустрічі, яка відбулася у Павлівці 16 червня, команда Григорівки зіграла з Павлівкою з рахунком 6:4, перемогла Григорівка. Цього ж дня на Власівці грала команда Власівки і Горгаз-Спарта з м. Світловодська з результатом 2:0, команда Власівки перемогла.

Результат гри команд Рятівник (м.Світловодськ) із командою Захарівки з рахунком 3:0 з технічною поразкою Захарівки, яка не брала участі у чемпіонаті.

23 червня відбулася друга зустріч Захарівки з Горгазом-Спартою з рахунком 0:3 з технічною поразкою команди Захарівки, у цей же час у м.Світловодську змагалися команди Рятівник з Григорівкою, результат гри 2:1 перемогу отримала Рятівник, цього ж дня грали команди Павлівки та Власівки, перемогу здобула Павлівка з рахунком 1:0.

У третій зустрічі змагалися команди Горгаз-Спарта з Павлівкою, рахунок 0:2 на користь Павлівки. У Власівці грали Рятівник з командою Власівки, результат гри – 1:0, перемогла Власівка. Команда Григорівки перемогла команду Захарівки з технічною перемогою 3:0.

Четверта зустріч принесла перемогу команді Рятівник, яка грала із Горгаз-Спарта, рахунок 4:1, у с. Григорівка відбувся поєдинок між командою Григорівки та Власівки з результатом 3:2, перемогла Григорівка,команда Павлівки технічно перемогла команду Захарівки з рахунком 3:0.

У п’ятому турі Горгаз-Спарта зіграла в нічию із Григорівкою з рахунком 1:1, у с.Павлівка команда Рятівник здобула перемогу у команди Павлівка з рахунком 7:0,команда Власівки перемогла технічно команду Захарівки з рахунком 3:0.

Кращими бомбардирами стали Приходько Денис з команди Рятівник, забивши 3 гола, Комков Іван із Власівки, забив 2 гола, Якимець Микола з Григорівки забив 5 голів. За результатом проведених ігор місця розподілилися таким чином: І місце – команда Рятівник (9 очок); ІІ місце – команда Григорівки (7 очок); ІІІ місце – команда Павлівки і Власівки (6 очок); ІV місце – команда Горгаз-Спарта (1очко).

Лариса САЧЕВСЬКА,
головний спеціаліст
відділу освіти, молоді та спорту

Поширити
"Вісті Світловодщини"