Результати відбіркових турів конкурсу «СУПЕР БАБУСЯ»

463

Бабуся… Тільки прислухайтесь, якою ніжністю та теп­лом віє від цього слова. Просто вражає, скільки в наших бабусях, незважаючи на поважний вік, життєвої енергії та творчого потенціалу. На жаль, за повсякденними турботами про дітей та онуків вони часто забувають про себе. Тому територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району започаткував конкурс талантів «Супер бабуся», щоб нагадати нашим любим бабусям, які вони у нас чарівні, талановиті, турботливі і просто найкращі у світі. Відтепер цей конкурс проходитиме щороку, тому ті, хто не взяв участь цьогоріч, може спробувати свої сили у наступному році.

По сільських радах вже пройшли відбіркові тури. У Подорожньому перемогла Катерина Мусіївна Бичкова, у Великій Андрусівці – Ніна Яківна Лісіцина, у Микільському – Тамара Володимирівна Салабутіна, у Григорівці – Галина Володимирівна Мельник, у Глинську – Тамара Дмитрівна Ільченко, у Павлівці – Людмила Григорівна Данілова.

На сцені бабусі демонстрували і глядачам, і журі, які вони золоті господині, вмілі рукодільниці, здібні й творчі жінки. Наші бабусі співають, танцюють, пишуть вірші, в’яжуть та вишивають унікальні речі. А головне, на все це знаходять час.

Вітаємо переможниць та чекаємо на фінальний тур конкурсу, який відбудеться 1 грудня у районному Будинку культури.

Особливу подяку висловлюємо працівникам культури, які допомагають організовувати цей прекрасний конкурс!

Олена Мусієнко, завідувач відділенняденного перебування територіального центру.

Поширити
"Вісті Світловодщини"