Роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 50 вакансій з наданням житла

У центрах зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 51 вакансію з наданням житла або компенсацією коштів за оплату оренди житла. Більшість призначена для працевлаштування лікарів.

Серед районів Кіровоградщини, де зареєстровані такі вакансії, Благовіщенський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам’янський, Кропивницький, Маловисківський, Світловодський та Устинівський.
Так, на Благовіщенщині (с. Богданове) запрошують на роботу з наданням житла кухаря. Заробітна плата – 4723,00 грн.
У Голованівську пропонують роботу та житло лікарю-ендокринологу, лікарю-ендоскопісту, лікарю-інфекціоністу, лікарю-кардіологу, лікарю-педіатру та лікарю-фтизіатру. Заробітна плата для медиків – 4723,00 грн.
На Добровеличківщині (м. Помічна) роботу та житло нададуть лікарю загальної практики-сімейному лікарю та лікарю-педіатру. Заробітна плата – 7590,00 та 4800,00 грн. У с. Тишківка потрібен обліковець (заробітна плата – 4750,00 грн).
У Долинській пропонують роботу і житло слюсарю аварійно-відбудовних робіт (заробітна плата – 6318,62 грн.)На Знам’янщині (с. Мошорине) – лікарю загальної практики-сімейному лікарю пропонують зарплату у розмірі 12486,00 грн. та житло. На Кропивниччині відкрита вакансія лікаря загальної практики-сімейного лікаря з наданням житла у с. Бережинка (заробітна плата – 14169,00 грн).
У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості зареєстровані 15 вакансій для прохідників одного з підприємств гірничодобувної галузі, що розташоване у м. Кривий Ріг (з можливістю проживання в гуртожитку або компенсацією коштів за оплату оренди житла).
У Малій Висці актуальними є вакансії з наданням житла для 5 лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікаря-акушера-гінеколога, ліка­ря-анестезіолога, лікаря-ендоскопіста, лі­каря-отоларинголога, лікаря-офтальмолога, лікаря-педіатра, лікаря-педіатра-неонатолога, лікаря-терапевта, лікаря-уролога та лікаря-хірурга. Заробітна плата – від 4786,00 до 9205,00 грн. У с. Миролюбівка житло та роботу пропонують бухгалтеру (заробітна плата – 5260,00 грн), водієві автотранспортних засобів (зарплата – 5045,00 грн) та двом робітникам з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (заробітна плата – 4725,00 грн). У Світловодську тимчасову роботу та житло пропонують кухарям, які готуватимуть для гостей пансіонатів м. Залізний Порт та с. Кирилівка. Відкритими є 3 вакансії, заробітна плата за кожною з них – по 12000,00 грн. В Устинівці запрошують на роботу та надають житло лікареві-хірургові. Заробітна плата – 4723,00 грн.
Більше інформації в центрах зайнятості Кіровоградщини.
Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.