Родинні скарби Кіровоградщини

19 травня на базі Знам’янського міського Палацу культури відбувся  ІІІ обласний фестиваль сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини», де честь Світловодського району відстоювали солістки Глинського БК сестри Яна та Катерина Шанко.

Дівчатка співають з дитинства, а талант їхній передається із покоління в покоління: співала на сцені колись їх бабуся, зараз співає мама та рідна тітка, а наймолодша сестричка Анастасія займається в хореографічному колективі при нашому закладі.

Завдяки начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Андрію Поварчуку ми з учасницями потрапили в казкову атмосферу тепла та доброти, щойно переступили поріг закладу. Господарі гостинно зустріли гостей презентацією виробів майстрів декоративно-ужиткового мис­тецтва, в якій взяли участь різні райони нашої області. Усіх учасників запросили до сніданку та подарували лотереї, які розігрувалися вже під час святкової програми. Атмосфера свята панувала аж до закінчення дійства: звучали пісні у виконанні кращих аматорів Кіровоградщини, учасникам вручали пам’ятні сувеніри та подарунки. Сподіваємося, що цей фестиваль проходитиме на Знам’янській землі ще не один рік і ми будемо активними його учасниками.

Наталія Водяна, директор Глинського БК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"