Розпочався призов – 2017

Наприкінці минулого тижня голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський провів засідання робочої групи з питань організації та проведення призовної кампанії, відбору та прийняття громадян міста і району на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.

У засіданні взяли участь військовий комісар Світловодського ОМВК Микола Грінченко, перший заступник міського голови Олена Балюк, старший лікар призовної медичної комісії Сергій Березюк, заступник головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Цуверкалова, головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Сергій Забродній та інші.
Звертаючись до членів робочої групи, Сергій Твердовський зазначив, що організація та проведення весняного призову громадян на строкову службу та виконання завдань з відбору і прийняття громадян на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України є важливим елементом національної безпеки нашої держави.
– Сьогодні керівництво Світловодського району і міста Світловодськ працюють спільно, аби виконати завдання держави щодо залучення громадян до військової служби за контрактом, а також створити всі умови для якісного проведення призовної кампанії, – наголосив очільник району.
Військовий комісар Світловодського ОМВК Микола Грінченко поінформував присутніх про підготовку до проведення весняного призову, озвучив планові завдання обласного військового комісаріату. Він вказав на низьку явку призовників для проходження медичної комісії, тож із військовим комісаріатом тісно співпра­цюють правоохоронні органи для того, аби встановлювати місце знаходження осіб, які ухиляються від призову.
Микола Грінченко підвів підсумки виконання завдань по відбору військовозобов’язаних на військову службу за контрактом. Він акцентував увагу на основних проблемах, які дещо перешкоджають цій роботі. Серед них – оплата за проведення медичних аналізів майбутніми контрактниками та недостатній рівень агітаційної роботи серед населення міста і району щодо переваг військової служб за контрактом.
Голова районної державної адміністрації та перший заступник міського голови Олена Балюк запевнили військового комісара в тому, що питання щодо здешевлення медичних аналізів буде вирішено. Також влада міста і району всіляко сприятиме агітаційній та рекламній кампанії на території міста і району.
Члени робочої групи вирішили, серед іншого, найближчим часом провести семінар для начальників військовооблікових столів сільських рад району, осіб, відповідальних за ведення військового обліку на підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності щодо оповіщення призовників, залучення військовозобов’язаних на військову службу за контрактом; провести агітаційно-роз’яснювальну роботу серед студентів і старшокласників щодо популяризації військової служби і залучення їх до вступу у виші військових навчальних закладів.
Світлана Калугіна.