РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

336
трезуб

Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 23 Закону України «Про зайнятість населення» та з метою організації на території Світловодського району у 2018 році громадських робіт:

1. Затвердити Перелік видів громадських робіт на 2018 рік (додається).
2. Встановити, що фінансування громадських робіт може здійснюватись за рахунок коштів місцевих бюджетів із залученням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, роботодавців та інших джерел відповідно до законодавства.
3. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації подати дане розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.
4. Дане розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації В.О. Похілова.

Перелік видів громадських робіт на 2018 рік

1. Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, придорожніх смуг.
2. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери: шкіл-інтернатів, дитячих дошкільних закладів, спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров’я, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку, інвалідів та дітей, дитячих оздоровчих таборів, притулків для неповнолітніх та осіб без постійного місця проживання.
3. Догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам, дітям-сиротам, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я, будинків-інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку, інвалідів та дітей.
4. Упорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, стихійного лиха, складних погодних умов, визнаних такими в установленому порядку.
5. Упорядкування місць поховання, пам’ят­ників та пам’ятних місць, які мають офіційний статус або зареєстровані на території населеного пункту.
6. Роботи з відновлення та по догляду заповідників, пам’яток архітектури, історії та культури.
7. Роботи в музеях та з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках, роботи в архівах з документацією.
8. Роботи, пов’язані з відновленням та благоустроєм природних джерел та водоймищ, русел річок.
9. Будівництво та ремонт шляхів, водопровідних, каналізаційних, газових, залізничних та інших транспортних споруд.
10. Інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.
11. Роботи, пов’язані з проведенням виборів.
12. Надання допомоги в супроводі та соціальне обслуговування осіб з вадами зору.
13. Надання допомоги в супроводі та соціальне обслуговування осіб інвалідів-візочників.
14. Надання допомоги учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО.
15. Приведення до нормативного стану, ремонт існуючих, облаштування нових споруд цивільного захисту для укриття громадян міста і району від впливу небезпечних факторів, що виникають в наслідок надзвичайних ситуацій та роботи з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Поширити
"Вісті Світловодщини"