Рибні консерви, яких варто уникати

Фальсифікована продукція, а саме – рибні консерви ТМ«Аквамарин» ТОВ «Інтерфлот», виробництва ТОВ «Альфа-Етекс», можуть зустрітися на прилавках магазинів.

Зверніть увагу на консерви «Сайра тихоокеанська натуральна», 230 гр., (з ключем) дата виробництва 18.01.2019, 18.02.2019; «Товстолобик обсмажений в томатному соусі», 230 гр. дата виробництва 11.03.2019 з кодом виробника В05) торгової марки «Аквамарин» ТОВ «Інтерфлот», виробництва ТОВ «Альфа-Етекс», адже така продукція є небезпечною для Вашого здоров’я.
У разі виявлення зазначеної продукції на території району просимо сповістити Світловодський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за телефоном: (05236) 2 65 56.
Кількість виявлених в українських торговельних мережах підробок рибної продукції ТМ «Аквамарин» зростає, на полицях виявляють рибні консерви, промарковані підробленими позначеннями ТОВ «Альфа-Етекс», яке таку продукцію нині не випускає, оскільки дія його договору з фірмою «Інтерфлот», яка виробляє продукцію під торговою маркою «Аквамарин», закінчилася у 2018 році. На 2019 рік такий договір не укладався. Яка рибна продукція насправді міститься в банках та в яких умовах відбувалося її виготовлення – невідомо. Черкаське ТОВ «Альфа-Етекс» не видавало ТМ «Аквамарин» сертифікатів якості та інших дозвільних документів на продукцію, вироблену після закінчення терміну договору.Будьте пильні та уважні!

Світловодський районний відділ ГУ ДПСС у Кіровоградській обл.