Саакашвілі назвав справу Довгого фарсом і комедією

Термін давності за звинуваченням народного депутата Олеся Довгого закінчується у вересні 2017 року, тому його переслідування з боку ГПУ – це комедія. Про це в ефірі «24 каналу» заявив екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

426
Саакашвілі

Саакашвілі

«У Довгого термін давності того, у чому його звинувачують, закінчується у вересні. Так що у нього взагалі проблем немає. Він це знає, і Луценко знає. Всі знають, що це комедія, тому що строк давності закінчується і немає підстав його притягати», – заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, Генпрокуратура і НАБУ звинувачують Олеся Довгого в порушенні регламенту при голосуванні щодо земельного питання в жовтні 2007 року.

Сам нардеп заявив, що він докладе максимум зусиль, аби ця справа не затягувалась і якомога скоріше була передана до суду. Бо суд – це той майданчик, де будуть важливі юридичні докази, а не політичні звинувачення. Також він вважає, що справа ГПУ – юридично нікчемна і створена заради піару ГПУ і її очільника Юрія Луценка.
Термін давності за такими звинуваченнями становить 10 років. На засіданні парламентського комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради, 4 липня, Олесь Довгий просив членів комітету схвалити зняття з нього депутатської недоторканність. 11 липня парламент задовольнив прохання нардепа.

Джерело: 112.ua

Поширити
"Вісті Світловодщини"