Семінар-практикум: удосконалюємо методи роботи

Нещодавно на базі районного Будинку культури відбувся семінар-практикум керівників вокально-хорових та фольклорних колективів сільських клубних закладів. Тематика семінару була насичена та різнопланова.

694

Відкрила семінар директор районного Будинку культури Надія Грижунова. Вона зазначила, що розвиток вокально-хорового та фольклорного жанрів у Світловодському районі набуває особливого значення. Це доводять яскраві виступи аматорських колективів на районних заходах.

Методист з вокально-хорового та фольклорних жанрів районного Будинку культури Любов Воловик проаналізувала стан розвитку вокально-хорового та фольклорного жанрів у районі, а також презентувала буклети з досвіду роботи вокального ансамблю «Вербиченька» та фольклорного колективу «Криниченька» Глинського сільського Будинку культури.

У роботі семінару взяли участь керівник народного аматорського вокального ансамблю «Дніпряночка», заслужений працівник культури України Надія Татарнікова, яка розкрила тему сценічної культури аматорських колективів.

Керівник дитячого вокального ансамблю «Веселка» Павлівського сільського Будинку культури Наталія Лупан розповіла присутнім про методи та прийоми роботи з дитячим колективом.

Керівник народного аматорського вокального ансамблю «Мрія» Юлія Мартиненко та керівник народного аматорського ансамблю народних інструментів Володимир Котляр провели практичні заняття по розучуванню пісні «Хліборобський коровай».

Начальник відділу культури і туризму Світловодської районної державної адміністрації Микола Середенко підвів підсумки семінару-практикуму, подякував присутнім та побажав їм і надалі творчих успіхів у розвитку аматорського мистецтва.

Поширити
"Вісті Світловодщини"