Серед основних рішень – створення інклюзивно-ресурсного центру

27 жовтня депутати зібралися на позачергову сесію районної ради, аби розглянути три питання: «Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік, затверд­женої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року №306, про створення комунальної установи «Інклю­зивно-ресурсний центр» Світловодської районної ради Кіровоградської області та про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Перше питання торкалося зведення на території Григорівської сільської ради спортивного майданчика зі штучним покриттям. Виступаючи перед депутатами, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк акцентувала їхню увагу на основних моментах даного питання. Активно обговоривши його, депутати прийняли рішення внести зміни до програми економічного і соціального розвитку Світловодсь­кого району на 2018 рік, а саме – у переліку соціальних заходів, реалізація яких буде продовжена, розпочата і завершена у 2018 році, пункт 1 розділу «Спортивні споруди» викласти у такій редакції: «Будівництво спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям у КЗ «Ліцей «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області (будівля №2) (з виготовленням проектно-кошторисної документації) за адресою: вулиця Центральна, 34, село Григорівка Світловодського району – реконструкція (з виготовленням ПКД)»; загальна вартість – 1 млн. 499 тис. грн., джерела фінансування: державний бюджет – 749,5 тис. грн., місцевий (районний, сільський) бюджет – 749,5 тис. грн.».

Досить жвавим було обговорення і наступного питання – про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської районної ради Кіровоградської області. Та все ж, розуміючи, що дітям з особливими потребами потрібна уваги і допомога, депутати прийняли виважене рішення, яким створили комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської районної ради Кіровоградської області» (скорочене найменування – Світловодський ІРЦ), затвердили її Статут, визначили уповноваженим органом управління інклюзивно-ресурсними центром Світловодської районної ради Кіровоградської області – відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації, затвердивши граничну штатну чисельність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світ­ловодської районної ради Кіровоградської області» відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545.

Відділу освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації доручено вжити заходів щодо державної реєстрації комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської районної ради Кіровоградської області» відповідно до встановленого законодавством порядку.

Одночасно, в ході державної реєстрації комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської районної ради Кіровоградської області» призначити виконуючого обов’язки директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської районної ради Кіровоградської області»; провести конкурсну процедуру на призначення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Світловодської районної ради Кіровоградської області» відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій (крім закладів освіти), які належать до спільної (або комунальної) власності територіальних громад Світловодського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням тридцять третьої сесії Світловодської районної ради від 02 серпня 2018 року №392; рекомендовано фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно передбачати фінансування видатків на утримання комунальної установи за рахунок коштів місцевих бюд­жетів.

Без вагань депутати внесли зміни і до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"