Сергій Федорус – призер обласної олімпіади з екології

19 лютого на базі навчально-виховного об’єднання №24 міста Кропивницький проходила обласна олімпіада з екології.
Інтелектуальні змагання відбувалися у три етапи. Під час першого переможці районних олімпіад виконували різнорівневі тестові завдання, на другому етапі відбувалися презентації учнівських проектів у вигляді постерної сесії. За сумою балів, отриманих учнями за два етапи, журі відібрали шість найкращих учнів. Серед них був і учень 11 класу Озерського навчально-виховного комплексу Сергій Федорус.
Юний представник Світловодщини у фіналі захищав свою науково-дослідницьку роботу на тему: “Поширення, особливості біології та дослідження чисельності бобра європейського у басейні річки Обломіївки Світловодського району Кіровоградської області”.
За рішенням журі, до складу якого входили викладачі Кіровоградського педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського, кращі вчителі-методисти області, Сергій здобув третє призове місце.
Вітаємо юного еколога із перемогою і бажаємо подальших успіхів.
Дякуємо вчителю екології Озерського НВК Олені Федорус за якісну підготовку учня до участі у обласних інтелектуальних змаганнях та Костянтину Рибачуку, державному інспектору з охорони навколишнього природного середовища – за консультативну допомогу, надану під час оформлення науково-дослідницького проекту.
Тетяна Лазаревич,
завідувач районного методкабінету відділу освіти РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"