Сергій Твердовський: «Наші діти гідні того, щоб мати все найкраще»

Цього року, за підтримки нашого народного депутата, із Фонду соціально-економічного розвитку були виділені кошти на проведення ремонтних робіт на кількох соціально значущих об’єктах Світловодського району, у тому числі і на заміну системи опалення в опорному закладі Глинського НВО. Сьогодні будівельні роботи на цьому об’єкті наближаються до свого завершення.
24 вересня у Глинському освітньому закладі побував заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов. Разом з ним приїхав і голова Світловодської районної державної адміністрації 2015-2019 років Сергій Твердовський, за перебування якого на посаді голови Світловодської районної державної адміністрації і розпочалися ці роботи.
Володимир Похілов і Сергій Твердовський разом із директором Глинського НВО Петром Адамовим оглянули вже проведені роботи, обговорили терміни їх закінчення.
– Не віриться, що в школі, нарешті, замінять стару систему опалення. Аби цього не сталося, не знаю, як би ми опалювали навчальний заклад взимку. Весною в школі почав протікати опалювальний котел та труби у кількох місцях; у спортивній залі було холодно. А сьогодні і труби повністю замінили на пластикові, і батареї нові встановлені із регуляторами температури. Відтепер ми самостійно можемо встановлювати ту температуру, яка нам потрібна, а не мерзнути. Я задоволений, що в школі, нарешті, вирішиться питання з опалювальною системою, яке не давало нам спокої багато років, – сказав директор Глинського НВО Петро Адамов під час спілкування з Володимиром Похіловим та Сергієм Твердовським.
Проводяться нині ремонтні роботи і по утепленню Глинського Будинку культури. Тут майже все закінчили, наразі триває фарбування фасаду. Тож є надія, що День села, який Глинськ буде святкувати 5 жовтня, проводитимуть в оновленому закладі культури.
– Так, я вже не працюю головою районної державної адміністрації, та коли перебував на цій посаді, в районі розпочато ряд особливо важливих проектів. Деякі з них наближаються до свого завершення. За них я несу відповідальність і перед людьми, і перед власним сумлінням. Саме тому сьогодні я в Глинську – хочу особисто переконатися, що все іде за планом, і опалювальний сезон у Глинській школі розпочнеться вчасно. Тут навчаються наші діти, а вони гідні того, щоб мати все найкраще, у тому числі і умови для навчання, – зазначив Сергій Твердовський, пояснюючи причину свого перебування в опорному закладі Глинського НВО.
Світлана Калугіна.