Сергій Твердовський перевірив стан соціальних об’єктів Світловодщини

557

Минулого тижня голова Світловодської райдержадміністрації Сергій Твердовський здійснив перевірку стану соціальних об’єктів району. Разом зі своїм заступником Володимиром Похіловим вони побували у Іванівці, Глинську, Григорівці та Микільському.

У Іванівці керівники району перевірили стан готовності школи до навчального року – огля­нули фойє, кабінети та спортивну залу. На сьогоднішній день повністю замінено систему опалення, завершується косметичний ремонт.

Якісно змінився і Іванівський фельдшерський пункт. Минулого року тут було відремонтовано приміщення для проведення амбулаторного прийому, профілакторій, придбано нові меблі та фізапаратуру для фізіологічного кабінету, встановлено душову кабінку. Іанівський ФП просто таки запрошує на роботу лікаря.

У Глинську Сергія Твердовського та Володимира Похілова зустрів сільський голова Аріф Різаєв. Разом вони оглянули дошкільний навчальний заклад, амбулаторію та школу.

Дитячий садочок приємно вразив гарними меблями, килимами, методичним обладнання та сучасним ігровим майданчиком. А от Глинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини потребує ремонту та заміни застарілого обладнання. Сергій Твердовський зазначив, що згідно плану, ремонт фізіотерапевтичного кабінету буде завершено вже у вересні цього року. Також триває робота щодо виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту та утепленню будівлі.

Що стосується школи, то тут успішно проходять ремонтні роботи. Спілкуючись із керівництвом навчального закладу Сергій Твердовський звернув увагу працівників районного відділу освіти, молоді та спорту, які теж тут були присутні, на певні проблеми, а саме нагальній необхідності заміни системи опалення та освітлення спортивної зали. Тут же були обговорені і шляхи їх подолання.

У Григорівці сільський голова Надія Невкрита провела гостей до приміщення сільської ради. Тут вони відвідали бібліотеку та кімнату соціального працівника.

У Григорівській школі також триває ремонт. Педагогічний колектив висловив вдячність за замінену у минулому році систему опалення – температурний режим відповідав нормам протягом усього опалювального періоду. Визначили питання, на яких слід акцентувати увагу у наступному році – заміна освітлення, ремонт спортивної зали та будівництво сучасного стадіону.

Відвідали і дитячий садочок. Тут традиційно панує затишок, порядок і чистота. Такий же порядок і чистота у Григорівському ФАПі. Коштом Григорівських сільгоспвиробників замінено дах, паркан, приміщення утеплили та пофарбували. Коштами сільського та районного бюджетів оновлене медичне обладнання.

У Микільському сільський голова Володимир Щукін одразу окреслив проблемні питання – заміна покрівлі, гідроізоляція фундаменту школи та капітальний ремонт амбулаторії.

На шкільній кухні працівники звернулися до очільника району з проханням посприяти оновленню посуду, придбанню морозильної камери та іншого обладнання, а головне – потрібен єдиний постачальник харчових продуктів, який би забезпечував не тільки Микільську школу, а й інші якісною продукцією вчасно й у повному обсязі.

Класи у школі вже відремонтовані, залишилось пофарбувати фойє і школа знову радо зустрічатиме учнів 1 вересня.
Значно гірше йдуть справи у Микільській амбулаторії. На сьогоднішній день приміщення медичного закладу потребує ремонту, а обладнання – оновлення. Районна державна адміністрація вже зробила значні кроки у цьому напрямку. Проект ремонту внесено до переліку державних заходів соціально-економічного розвитку окремих територій.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року виділено субвенцію з державного бюджету Світловодському районному бюджету у розмірі 500 тис. грн. на капітальний ремонт будівлі Микільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Загальна вартість робіт складає 695 тис.грн. Співфінансування ремонту здійснюватиметься за рахунок коштів районного та сільського бюджетів. Ремонт включатиме заміну покрівлі, утеплення зовнішніх стін, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, внутрішнє оздоблення стін та підлоги, встановлення водонагрівачів, заміна електромережі та інше.

За інформацією сайту Світловодської РДА.