Сергій Твердовський побував з робочими візитами у Великій Скельовій, Іванівці та Микільському

2017 рік голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський розпочав із перевірки об’єктів соціальної сфери району. Головною метою було виявити нагальні проблеми та визначити шляхи їх подолання. У роботі взяли участь голова районної ради Роман Домбровський, сільські голови, директори шкіл та депутати місцевих рад.
26 січня керівники району відвідали Велику Скельову. Разом із сільським головою Сергієм Могильним вони оглянули приміщення місцевої школи та котельні. Директор школи Раїса Швець ознайомила гостей із проектами облаштування приміщення для групи дошкільнят. Сергій Твердовський наголосив на необхідності утеплення шкільних спортивних залів, адже високі стелі “крадуть” тепло, а тому у залах досить прохолодно.

Користуючись нагодою, сільські жителі звернулися до очільників району із особистими питаннями.
27 січня Сергій Твердовський відвідав Іванівку. Разом із сільським головою Андрієм Рубаненком та депутатами районної ради Володимиром Кириченком та Іваном Середою посадовець відвідав школу та фельдшерський пункт. Директор школи Оксана Покотило, педагогічний та учнівський колективи отримали від гостей подарунки – ноутбук і спортивний інвентар.

У ході розмови пані Оксана наголосила на необхідності проведення у школі енергоефективних заходів – холодна спортивна зала, старі вікна і неопалюване фойє були тому яскравим підтвердженням.
Іван Середа акцентував увагу голови райдержадміністрації на тому, що він готовий забезпечувати шкільну їдальню м’ясом і молоком безкоштовно, але для цього очолюване ним підприємство має отримати сертифікати якості на вказану продукцію. Сергій Твердовський пообіцяв вирішити озвучені питання найближчим часом.
Цього ж дня голова райдержадміністрації відвідав Микільське. Директор школи Валентина Томєва показала енергозберігаючі світильники, які було придбані та встановлені завдяки сприянню сільського голови Володимира Щукіна, та запросила відвідати їдальню, де Сергій Твердовський особисто перевірив меню і вартість харчування учнів. Після цього очільник району відвідав Микільську медамбулаторію, будівля якої потребує реконструкції.
30 січня на щопонеділковій нараді голова райдержадміністрації  провів нараду за наслідками перевірки та дав відповідні доручення своїм заступникам та керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.