Шановні депутати сільських, районної та міської рад, сільські та селищні голови територіальних громад Світловодщини!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування – зі святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства! Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії.
В Україні здавна панують ідеологія колективізму і соборності, в основі яких закладені ідеї самоврядування. Вони не тільки стали стрижнем для саморозвитку соціальних мікрогромад, але і силою, здатною протистояти надмірній централізації державної влади.
У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.
Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної держави.
Від щирого серця бажаю всім здоров’я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.
Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

З повагою Сергій Твердовський.

Поширити
"Вісті Світловодщини"