Шановні громадяни!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення ідеї соборності стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.
Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.
Віримо, що територіальна цілісність України відродиться, і скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо усвідомити, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови багатої, вільної й демократичної України. Сердечно бажаємо вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Сергій Твердовський, голова районної державної адміністрації.
Роман Домбровський, голова районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"